Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyünk anyukámnak a 40....

Mit vegyünk anyukámnak a 40. szülinapjára apával? SEGÍTSETEK! Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem akar se nagy bulit se semmit. Azt mondta neki nem kell ajándék. De tudom hogy örülne neki. Mint ahogy már fent említettem 40 lesz. Magyart és történelmet tanít egy középiskolában. Imád mindent ami piros vagy piros pöttyös.

Szeret sportolni és a virágokat is szereti. Háztartási gépünk meg minden ilyenünk megvan. Szereti az ékszereket is. De abból is sok van neki. Szemüveges. (Bár az tény nem pedig tulajdonság).


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Adél



2016. júl. 17. 17:59
 1/6 anonim válasza:
Virágot és piros pöttyös csokit.
2016. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet piros pöttyös csokit kapni?
2016. júl. 17. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyit szántok rá?

Èkszert, színházbèrletet, utazás, kirándulás, sètahajózás, sètarepülès

2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a 40.szülinapjának adjátok meg a módját.Adjatok neki egy utazást.Pl:wellness hétvégét stb...

Befizethetitek egy masszázsra(mi azt adtuk anyukámnak szülinapjára és nagyon örült neki).

De ami szerintem a legjobb ha ti csináltok neki valamit.Pl:Feldíszititek a lakást,pöttyös dolgokkal...

Vagy süssetek neki tortát.Most ennyi jutott eszembe.Remélem tudtam segíteni, sok sikert!

2016. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem viragot vegyetek neki mindenkeppen, egy tortaval, amin a marcipan figura vagy a dekor lehetne valamilyen piros pottyos mintazatu.

ezen kivul: konyv, szemuvegtok ( piros pottyos:D ), fitnesszberlet/ sport berlet, futocipo ( ha jar futni), szinhazberlet, valamilyen ekszer vagy parfum esetleg.

2016. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper ajándéknak tartanék egy családi fotót magatok készítette piros pöttyös keretben (mondjuk filcből), amit bevihet a munkahelyére. Mellé egy piros pöttyös tortát, nem nehéz elkészíteni, Sparban is lehet kapni fonant vagy színes marcipánhendert.
2016. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!