Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Legjobb barátnőmnek mit...

Legjobb barátnőmnek mit adhatnék 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Szeretek kézzel készíteni dolgokat, és ő is imádja, ha én csinálom az ajándékot, nem pedig megveszem, de az évek alatt minden jó ötletet ellőttem. :D

Kicsit több mint egy hónap múlva lesz 18, és valami különlegeset szeretnék adni neki, valami olyat, amibe tudok emlékeket is belecsempészni, közös képeket, ilyesmiket, de semmi ötletem nincs, pedig már hónapok óta gondolkodom. Tudtok ötleteket adni? :D



2016. okt. 14. 14:55
 1/4 anonim válasza:

-plakátot, melyre kinyomtatod a közös fotóitokat és ráragassztos+írsz rá idézetet

-bögrét képeitekkel

-fotósorozatot:kinyomtatott képek egy laporello szerűségként megolva, csak mind egymás mellé, és filmszalagot próbálsz készíteni, azaz fekete háttér, lyukacskák, stb.

-ha szereti az édességet, egy tábla csoki vagy házi készítésű süti ajándékpapírral becsomagolva, képeiteket ráragasztva

2016. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Plakátot kaptam tőle, így azt nem csinálnék neki, de a csokis és a laporellós tetszik :)
2016. okt. 14. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjál engem, tuti meglepődik. :)
2016. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csinálj egy spirálos naptárt pl. Minden hónapnál felső részen képek lehetnek, ha vannak számotokra fontos dátumok akkor azt kiemeled, ki lehet szépen díszíteni meg minden :D
2016. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!