Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apámnak közeledik a szülinapja...

Apámnak közeledik a szülinapja és mivel nincs pénzem ajándékot venni gondoltam csinálok neki vmi személyeset. Ötletek? Pl:vers

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet:) Biztosan nem várja el, hogy drága ajándékot vegyél neki. De ha jó a kézügyességed csinálhatsz is neki valami személyeset.
2016. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit mellé. Én is tudok egyszerűket, pedig kamasz fiú vagyok. Én apum nagyon örült neki. Versnek, rajznak, éneknek is szokott. Tesóm tud zenélni. Annak is. Ő amúgy jobban szereti az ilyen ajándékokat, mintha veszünk valami bort vagy nyakkendőt.
2016. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha vagy annyi, hogy megtudod, vagy max kérsz segítséget anyudtól, nagyon ütős ha egy kis emlékkönyvet, plakátot, noteszt, vagy naptárat vagy ilyesmit csinálsz, amit telenyomsz közös képeitekkel,ezetleg itt ott ha vannak belsős vicceitekkel, emléklapokkal, ilyesmi felhasználható cuki dolgokkal :D
2016. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teljesen mindegy mit adsz neki, örülni fog!
2016. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdés korrekt megválaszolásához elengedhetetlen tudni apud korát.
2016. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Tudni kell, hogy mi olyan hobbyja, vagy kedvenc valamije van, aminél fogva meg lehet fogni az ajándék témáját, formáját. De elsődlegesen az a lényeg, hogy nem felejtetted el a dátumot!
2016. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk ez nem ingyen van, de szerintem olcsó és jó!Vegyél egy legolcsóbb bort és tekerd körbe rafiával vagy valami hasonló zsinórral és ragassz rá valami személyeset :)
2016. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!