Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Adnátok ötletet, mit adhatnék...

Adnátok ötletet, mit adhatnék páromnak 45. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy én ismerem, nem Ti.

Mivel sok együtt vagyunk, már jó pár dolgot kitaláltam, viszont mostanában elszállt az ihlet. Voltak nagyon jól sikerült ajándékok, meglepetések, de valahogy most nem jut eszembe semmi frappáns. Ezért kérnék ötletet, hátha azok alapján eszembe jutna valami.

Akár élmény, akár konkrét tárgy, mindet köszönöm, mert nagyon hiányzik az inspiráció.



2016. nov. 2. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Jahh, bocsánat, kimaradt: férfi az illető.
2016. nov. 2. 10:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mi azt mondjuk, hogy horgászbot, de a férjed utál horgászni, akkor nagy segítség voltunk? Nem. Kéne némi infó, hogy mi az érdeklődési köre.
2016. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Színház vagy koncertjegy? Én ilyesmit veszek mindig a férjemnek és nagyon szokott örülni:) Persze én is megyek vele:)
2016. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Színház témában körülnézek, szoktunk járni, lehet, hogy most lesz egy meglepetésdarab. :)

Még a horgászbot is lehet jó tipp, mert ugyan nem horgászik, de csomagátadási ötletnek fel tudom használni. :)


Azért nem írtam érdeklődési kört, mert gyakorlatilag bármilyen ötlet adhat inspirációt...


De hátha segít: imádja az amerikai jégkorongot, gyakran túrázunk, érdeklik a háborús helyzetek, katonai hadműveletek, szereti a kávét, a jó borokat, a régi klasszikus western filmeket, a Hegylakó sorozatot, a festészetet, a geológiát, a (katonai, jómunkás, stb.) kitüntetéseket...


/Kapott már pl. lőtéri lövész kupont, szülinapi újságot a születés napján kiadott újságok cikkeiből válogatva, montázsgyűjteményt a saját és kedvenc hokicsapat fotóiból, a kedvenc filmsorozatát dvd-n, meg könyvet, kiállítás belépőt stb. Pfff, kifogytam az ötletekből...lehet, hogy csak sütök egy tepsi sütit :)/

2016. nov. 2. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Állíts össze egy fényképalbumot az elmúlt éveitek fényképeiből.
2016. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt az ötletet is köszönöm! :)
2016. nov. 3. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajjaj ... akkor nem mondom :)


Még egy élmény sem jut eszedbe?


Egy hosszú hétvége bármelyik európai városban, amit szeret.

Budavári labirintus.

Egy Michelin-csillagos helyen elköltött vacsora.

Siklóernyőzés.

Éjszakai repülés.

Hajókázás.

Szélcsatornás repülés.

Közös főzősuli.

Tánctanfolyam.

2016. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletelést Neked is! :)
2016. nov. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!