Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen 'emléket' vehetnék a...

Milyen 'emléket' vehetnék a barátnőmnek 18. szülinapjára? (mozi, szabadulószoba stb. )

Figyelt kérdés

Csinálok neki ilyen képes kis könyvecskét, de mellé még szeretnék neki valamit adni. Nem tárgyira gondoltam, mindene megvan kb, ötletem sem lenne, hogy mire vágyna mint pl plüss vagy sál vagy ilyesmi, inkább valamiféle programra gondoltam. Néztem az ilyen szabadulókamrákat, de oda többen kéne elmenni, és attól még hogy neki meg magamnak megveszem a jegyet, a többieknek nem szeretnék a tárcájában turkálni, annyi pénzem meg nincs, hogy nekik is kifizessem. Milyen hasonló ajándékötletek vannak még?

Köszönöm a válaszokat! :)



2016. nov. 7. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Csodák palotája, tropikárium, szélcsatorna a BME-n, kirándulás, állatkert, bowling, társas kibérelése, és hívhatsz még hozzá embereket, közös sütés, mondjuk mézeskalács.
2016. nov. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!