Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyának illik rózsát adni...

Anyának illik rózsát adni szülinapja alkalmából?

Figyelt kérdés
Már megvan az ajándéka, de szeretnék neki adni egy csokor rózsát. Ha illik milyen színű legyen?
2016. nov. 8. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, illik. Bármilyen színű lehet. De arra figyelj, hogy páratlan számú legyen. MIndegyik színűtől a te esetedben el fog alélni...
2016. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Azért pirosat ne.
2016. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudod róla, hogy nem szereti a piros rózsát, akkor ne adj pirosat. Egyébként egész nyugodtan adhatsz pirosat is (vagy bármilyet)!


(Pirosat féri ne adjon nőnek akkor, ha nem szerelmes belé. De itt eleve nem férfi-női a viszony.)

2016. nov. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Pirosat és vöröset is nyugodtan adhatsz, írtam már, hogy bármilyet. El lesz ájulva, mondtam már :D
2016. nov. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
teljesen mindegy, h adsz neki vagy sem. ajandekkal is felkoszontod. meg ha esetleg sajat kereseted nincs, nem hiszem, h elvarna egyaltalan barmit is. en ha vennek, akkor feheret vahy sargat vennek neki.
2016. nov. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Kinek? A kérdező anyukájának?


Hmm... :)))

2016. nov. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, a rózsa nem csak a szerelmesek virága.

Ha van valami kedvenc színe, akkor olyat vegyél. Pl. nekem a fehér a kedvencem. Talán te is tudod anyukádról, hogy neki melyik.

2016. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!