Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 16 éves leszek, normális,...

16 éves leszek, normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Két hét van a szülinapomig, de életemben először úgy érzem megöregedtem. Ha így rágondolok, hogy 16 úristen, ez tök sok, hogy elment, mintha tegnap mégcsak 12 lettem volna..

Nem kéne így éreznem?:(

Régen azt gondoltam, hogy már biztos lesz erre az időre fiúm, és nem így lett, lehet, hogy emiatt? Vagy, hogy mindig nagynak gondoltam a 16 évesekeket?



2016. nov. 9. 21:40
 1/8 anonim válasza:
Én 19 vagyok, és hidd el, évről évre eszembe jut nekem is a szülinapom közeledtével, hogy hogy szalad az idő, és semmi sem úgy van, és sem vagyok olyan, mint ahogy azt pár éve elképzeltem. De így lesz ez a 20. szülinapomon, a 21.-en, a 30.-on, sőt még a 100.-on is. Szóval szerintem normális. Kivéve, ha túl sokat agyalsz ezen, és már-már depresszióba csap át az aggodalmad. Na akkor irány a pszichológus.
2016. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tudom milyen érzés. Én most leszek 18, de nem tudom elhinni. :)Én is azt gondoltam, hogy ennyi idősen már lesz barátnőm is, de ForeverAlone lettem...
2016. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Évről évre egyre gyorsul, én is most voltam 16.. 1 hónap és 21 et töltöm. Belegondolva 11-16 között annyi idő telt el mint 16 óta.. és mégis.. sokkal többnek tűnik.
2016. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális. Kezded felfogni, hogy te sem élsz örökké. Gondold el hogy fogod magad érezni a 30. szülinapodon...


34/F

2016. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En 18 evesen ereztem ugyanezt. Meg gyerek akartam lenni, raadasul nem tartottam ott, ahol akartam, nem volt kapcsolatom, nem tudtam, mi akarok lenni, ha nagy leszek. Emlékszem, Micimackó tortat kaptam :) Azota eltelt ujabb 18 ev... (Most is rosszul viselem az oregedest).

A kerdesedre nem tudok valaszolni, nem tudom, normalis-e ez az erzes, csak azert irtam, hogy lasd, h nem csak te vagy igy :)

2016. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok. A gyerekeim oregedeset is nehezen viselem. Olyan gyorsan nonek. Pedig csak 7 eves es 1 eves. De a kicsinek jovo heten lesz az 1. szulinapja es rosszul vagyok attol, hogy vege a csecsemokornak :( Nem boldogan varom a szülinapját, hanen szomorúan :(

Az egyik fentebbi hozzaszolonak: ennyi idősen ne mondd, h forever alone! Boven idoben vagy meg! Nekem 19 eves koromig nem volt senkim, de mostanra jo hazassagban elek, ket szep gyerekem van es a legnagyobb banatom, hogy nem lesz tobbe kisbabam, ahogy feljebb irtam :D

36 N

2016. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam mindem fordítva van, 21 vagyok, és úgy érzem, h lassúl az idő, minden nap egyre hosszabb. Csak a hétvége pörög. Minden óra 1 hónap
2016. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez csak annak a jele, hogy nem vagy sem magaddal sem az életeddel kibékülve, megelégedve.

Szerintem kezdj el valami olyat csinálni, ami a kedvedre való, és amiben jó vagy, hogy ne csak annyit láss, hogy telnek a napjaid, de kézben semmiz sem érsz el.

2016. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!