Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gáz, ha még sose ünnepeltem...

Gáz, ha még sose ünnepeltem meg a szülinapom?

Figyelt kérdés
Bár mondjuk én semmit se tartok gáznak, de idén volt a 18. születésnapom, amit a korábbiakhoz hasonlóan direkt nem ünnepeltem meg. Gyerekkoromban is mindig lebeszéltem róla a szüleimet, hogy nem akarok ilyen bulit, így régebben se volt, mégse találkoztam még olyannal, aki ennyire elzárkózna ettől. Mi a véleményetek erről, mennyire természetes ez? 18/F

2016. nov. 14. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem kötelező.

Nagy bulit én sem tartottam a 18. szülinapomon, feleslegesnek láttam. De azért szűk baráti körben megünnepeltem.

Gondolom úgy azért te is?

2016. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyire gáz vagy nem gáz, természetes vagy sem, de én sem ünneplem a szülinapjaimat, ha csak tehetem, eltitkolom a dátumot (pl rólam nem megy értesítés a FB-n, hogy szülinapom van), és a rokonokat is arra bátorítom, hogy felejtsék el. Utálom a körülöttem-felhajtást, ha szeretnek, szeressenek egész évben, ajándékok nélkül, és ne csak egy adott napon jussak eszükbe, gondot jelentve, hogy mit is vegyenek.

Ugyanez a karácsony... utálom, hogy egész évben utáljuk X rokont, de karácsony első napján ott jópofizunk az ebédnél, és "szeretjük" egymást.

Én azt hiszem, utálok minden ünnepet.

24/L

2016. nov. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kifejezetten szülinapi bulim nekem sem volt soha. Piálni se járok el.

Max. itthon összejön a szűk családom (ez 5-6 ember), aztán eszünk tortát.

Szakdoga írás miatt el is maradt egy teljesen. Ezt mondjuk bánom, mert szar lett a szakdoga. :D

De amúgy nem gáz semmi. Csináld úgy ahogy boldoggá tesz.

Mondjuk én nem tudok örülni annak, hogy öregszem, de annak igen hogy még életben vagyok.

2016. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!