Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 1 szülinapon vendégeknek?

1 szülinapon vendégeknek?

Figyelt kérdés

Kinél milyen és mennyi süti van szülinapon?

Nálunk 1 torta kevés lenne sajnos ("felnött torta" babának lesz külön mini)

Nem vagyunk kögazdagok sem.. Arra gondoltam, hogy torta helyett inkább muffin lenne vagy vmi fornetti fele apro süti..


2016. nov. 15. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy pici torta (olyan hatszeletes) nekünk bőven elég.
2016. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Csak szűk családdal szülinapoztunk,szülők testvér és annak gyereke,ez velünk együtt 9 fő. Egy tortát sütöttem én,bababarát tortát,és ennyi. Húsleves mellé sült hús,sós aprósüti. Szerintem kólával mindennel együtt se költöttem 10ezernél többet.

1 éves...majd 2-3 év mulva ráér más babákkal szülinapozni

2016. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Kislanyom első szulinapjara cukrászdából rendeltunk tortát, 12 szemelyeset, külön a gyereknek nem volt, nem evett belőle, nem akarta megkostólni. Sütit hoztak a mamák. egy gyereknek igenis kell a torta! Szülőként ezt elő kell teremtened. Legtöbb cukiban lehet venni vagy rendelni (kerdezd meg) piskota torta format. Otthon már csak szét kell vágni és megkenni krémmel, bevonni, dekoralni. vagy az egészet sütheted otthon. Nem akarok vájkálni mások pénztárcájában, de ha egy torta földhözvág, hogy tudod a gyermekedet ellátni?
2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Minden attól függ, hogy hányan lesztek. Nem mindegy, hogy 8-an vagy 28-an. Ezt nem írtad.

------------

Süss egy vagy két normál tortát (vagy rendelj) és a közepére mehet valami gyereknek való játékfigura marcipánból és 1 gyertya a tetejére.

Szerintem finomabb is, mint a figura torták általában.

Lehet mellé süti is és egy kis sós (pl. sajtos pogi).

Nálunk így volt mindig. Én a házi sütikek/tortákat preferálom, nem a cukrászdait, még ha nem is olyan szép.

2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves #3 ! Mint följebb írtam babanak mini tortája lesz ( baba barát) és a felnött torta volt kérdéses! Olvass vissza kicsit! ;)


Többieknek köszi a választ! :) Nálunk is csak szükebb család lesz ( nagyszulok, dedik, ..) kb. 10 vendeg

2016. nov. 15. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én sütnék sajtos rudat vagy pogit és mellé valami édesebbet, ez lehet pl. tiramisu, vagy egy kevert süti, vagy valami tejszínes-kekszes, vagy amit szerettek.

De süthetsz te egy felnőtt tortát és mellé sajtosat sósnak.

Ezeket ki lehet hozni úgy, hogy ne legyen drága.

2016. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ketto tortat rendelj, suss.
2016. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%
Na leírom én hogy tervezem. Kb 10-en leszünk mi is. Mi sem vagyunk gazdagok. Lesz egy torta, cukràszdàból, mert nem tudok jól sütni, meg nem is szeretek.Fõzni azt igen. :) Sima egyszerū csokitortàt vagy valamilyen hasonlót rendelek, olyat amibõl ehet a gyerek.Tojàst, tejet bevezetem addig. Igaz még nem fog tejet inni, de annyi nem fog àrtani, mint ami a sütibe van. Amennyit eszik belõle a cukor se àrt. Veszek egy marcipànfiguràt,meg egy gyertyàt és egy tüzijáték félét. Emellé sós süti lesz csak(pogi vagy sajtos rúd...) nem kell túlzàsba vinni szerintem. Egy édes(torta)-egy sós bõven elég. A kaja meg sült hús lesz salàtàval(francia vagy valamilyen hasonló hagyomànyos a nagyik miatt).
2016. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi 13 an voltunk és 28 szeletes tortát rendeltem csokisat. Mellette ugyan olyan csoki 6 szeletes amit a fiam szétnyomkodott. Meg sem kóstolta csak kente, tapogatta.

Tortán kívül csináltam zserbót, sajtos pogit. Meggyes és almás rétest, fagyasztott leveles tésztából.

Húsleves, marha pöri, rántott husi volt.

2016. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!