Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek nagymamámnak?

Mit vegyek nagymamámnak?

Figyelt kérdés
65 éves, beteges szegény, már csak pálcával jár. Egyszerű, falusi asszony, egész életét végigdolgozta. Tavaly egy cukortartót kapott, de ezeket nem nagyon szereti, mert fél, hogy elejti. Szeret varrni, csak már nem nagyon jó a szeme. Fázós, ezért valami meleg ruhadarabra gondoltam, de mivel elég nagy darab, a mérettel lennének prpblémák. Képek, dísztárgyak nincsenek nála, a lehető legegyszerűbb minden a lakásában. Mit vehetnék?
2016. nov. 17. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami szép polár takaró esetleg?

Házi mamusz?

Esetleg valami finom teaválogatás bögrével?

2016. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a nagymamámnak egy vastag kötött mellényt vettem, szintén elég nagydarab asszony volt, és szerintem a mellénnyel nem kell olyan pontosan belőni a méretet, elöl gombos legyen inkább, azt könnyebb fel-le venni.

nagyon örült neki, és hordta is, mindig mondogatta, kislányom, ebben aztán nem fázik a hátam meg a derekam...

2016. nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó meleg, flanel esetleg polár ágynemű
2016. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!