Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyibe kerülne?

Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

A kisfiam szülinapját az ElevenPark-ban szeretnénk tartani.

Mennyibe kerülne (körülbelül) 30 fő meghívása,tortával ételekkel italokkal?

Esetleg az egész kibérlése mennyi lenne?


2016. nov. 18. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

a legolcsóbb 98 ezer, a legdrágább 124 ezer. Ez persze nem az egész kibérlése.


[link]

2016. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt hittem drágább...

2016. nov. 18. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ebben csak az van, amit írnak, gondolom kellene még hozzá étel is, amit ugye a hely éttermében lehet megrendelni, kb 30 ezerrel több minimum
2016. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az egész kibérlése?!Kajával vagy nélküle?!Még anélkül is több százezer ft...
2016. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a kaja még minimum 30 ezer plusz

És azt is hogy 100 ezer felett lesz

2016. nov. 18. 21:09
 6/8 anonim válasza:
A 4. vagyok.Félre értettél!A hely TELJES kibérlése-minden nélkül-több száz ezer ft.Nem tudom hanyadik szülinapja a fiadnak(hogy akkora hacacáréra is gondolsz,mint az egész bérlése)de sok értelmét nem látom a teljes bérlésnek(pláne nem 30 fő esetén).
2016. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 10.szülinapja amit együtt fogunk tartani az 5.szülinapját ünneplő unokaöccsével.

Mivel csak mi hívunk meg 30 gyereket(ők nem tudom hányat) ezért gondoltuk hogy az személyesebb lenne ha csak mi lennénk ott

2016. nov. 19. 08:52
 8/8 anonim válasza:
Értem.Az biztos,hogy személyesebb,de annak horror ára van.Nem tudom 10 évesen megéri-e?Mit rendezel majd ha 1 éves lesz,vagy ballag a suliból?Nézz inkább kisebb játszóházat,ahol ez ésszerű áron megoldható.
2016. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!