Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányoknak 16. születésnapi...

Lányoknak 16. születésnapi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Barátnőim (ikrek:D) nem sokára betöltik a 16-ot. Ti mit vennetek nekik erre az alkalomra? Videót már csinaltam, bogret/parnat is adtam mar a kozos kepeinkkel:D bulit szervezünk nekik de mellé még kellene valami:/ es kozos kepeket is raktam mar kepkeretbe szoval most teljesen tanácstalan vagyok ajandek ügyében:/ Legyen valami különleges de mégse akarok tobb ezreket költeni:D max 10-15 osszesen:D mellesleg 16/L

2016. nov. 19. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Mi úgy csináltuk hasonló esetekben, hogy párezer forintos ajándékutalványt vettünk valamelyik üzletbe, akár lehet az ruhás vagy valami ékszer, attól függ minek örülnének jobban, de gondolom ha ismered őket, akkor te tudod. Aztán ők megvehetik azzal amit szeretnének. :)
2016. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
10-15 ezerbol mar eleg sok mindent lehet nekik venni, attol fugg,mit szeretnek. konyvek,telefontok, bizsuk, sal sapka kesztyu, csajos szobamamusz, bogrek, illatgyertyak, csokik, polo, pulcsi vicces mintaval, fules kovekkel kirakva ( par ezer ft ), tollak, ceruzak, szinezo konyv, hobbival kapcsolatos dolgok, szobanoveny , vibrator,barmi :D
2016. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!