Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a legjobb barátom...

Mit vegyek a legjobb barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Igaz, nemrég óta ismerem, mégis nagyon jó barátok lettünk, szó szerint minden elmondunk egymásnak, nincsennek titkaink egymás előtt, rengeteg közös programunk van, harcba szállnánk egymásért. Viszont semmi ötletem nincs. Fényképalbum, csoki, ékszer stb. ilyet ne mondjátok, egyiket sem komálja. Lehetőleg 1000-1500 forint értékig várok ötleteket, pénz szűkében vagyok... Kéztehetségem(?) nincs, tehát semmi kézzel készítettet nem akarok, de kínai xart sem.

2016. nov. 21. 22:11
 1/3 anonim válasza:
40%
Szerintem ha vannak közös képeitek csináltass neki fotóalbumot v. csinálj.
2016. nov. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de írtam, hogy fotóalbumot ne, mert nem szereti.
2016. nov. 22. 15:24
 3/3 anonim válasza:

Menjetek el kajálni, és te álld az ő részét is :D 1500 forintból jól lehet lakni

Viszont, ha nem szereti az ilyeneket, akkor vegyél neki valamilyen hasznosat (például én nagyon örülnék egy olyan szőrős takarónak :D)

2016. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!