Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó 18. születés...

Szerintetek ez jó 18. születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek lesz nemsokára a 18.születésnapja. Gondoltam, hogy rászánunk egy napot, ami csak az "ő napja" lesz. Kap egy papírt amin rajta lesznek úgymond az állomások (pl. Étterem,mozi,kávézó,gyógyfürdő,stb...) , de persze nem konkrétan leírva hogy "na most megyünk az xy gyogyfurdobe" hanem utalások lesznek a papíron, hogy most mi következik (pl. Felfrissülésre vágysz egy igazi középkori helyen?) es igy ezek kvázi meglepetések lesznek, hogy éppen hova is megyünk. Szerintetek ez emlékezetes születésnap lenne számára? Persze próbálok olyan helyeket kitalálni, ahova szívesen megy, de elfogadok egy-két ötletet, hogy hova vigyem azon a napon :)

2016. nov. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh ez nagyon sokba fog kerulni:o de en aamugy orulnek neki tok jo esetleg meg elvihetned szabadulos szobaba az is vicces vagy egy koktelbarba is
2016. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ügyesen kilehet ezt hozni 20.000ft környéken , es ez mégiscsak a 18. Születésnapja. Csak nemtudom, hogy ez tényleg emlékezetes marad-e, es örülne neki.
2016. nov. 24. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat azert meg kene tudnod elotte hogy mikor van meg neki mert nem szerencses egy furdot akkora betervezni xdd meg azert igy tel kornyekel en szolnek neki hogy hozzon bikinit mert biztos nezni fog egyet ha meglatja hogy mentek furdobe de nincs nala semmi ruha meg :D de szerintem emlekezetes biztos tok jo lesz jobb mint valami targyi ajandek
2016. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bikinit eltudom hozni neki, ő arról nem fog tudni. De az előző válaszoló a szabadulós játékkal felkeltette az érdeklődésemet, lehet ez is a nap része lesz :)
2016. nov. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!