Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez elég ajándék a...

Szerintetek ez elég ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

most lesz az első ajándékozás, valamint ő az első barátom is, fogalmam sincs, hogy mennyit illik.

mondta, hogy ha nagyon akarok adni neki valamit(mert neki nem kellene azt mondta, de mondtam, hogy azért valamit mégis:D)

szóval egy tortát sütök neki, és hívattam elő kettőnkről egy képet meg vettem hozzá egy szép képkeretet, amit az éjjeliszekrényére kitud rakni:D

nos ennyi.

tudom hogy nem azt fogja nézni hogy mennyit kap meg ilyenek, csak úgy kíváncsiságból érdekel.

de ha valakinek van valami ötlete hogy mit tudnék még adni neki akkor azt szívesen venném:D

nincs különösebb hobbija neki, szóval azzal kapcsolatban nem tudtam.

a srác 20 lesz, én 18 vagyok és 3 hónapja vagyunk együtt.



2016. nov. 24. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem Készíthet nélkül neki valami kis DIY-t... Például, ha vannak közös képeitek, akkor mondjuk azokat kinyomtathatod, és mondjuk a hátuljára írod, hogy "szerelmem" vagy ha elhangzott valamilyen vicces mondat, akkor az, de szerintem amúgy ezek nélkül is nagyon boldog lenne😊
2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi ez jo otlet, de max karacsonyra lesz belole valami:/

Mert nincs nyomtatonk es szombaton lesz a szulinapja

Foto bolt meg nincs nyitva szombaton, a masik kepre is 3 napot vartam:/

De azert koszi, aranyos vagy es tenyleg jo otlet:D

2016. nov. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!