Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyen egy 22...

Szerintetek mit vegyen egy 22 eves srac a baratnojenek[25) szulinapra (tobbi lennt)?

Figyelt kérdés

Gondoltam mivel a rozsaszin a kedvenc szine igy rozsaszin rozsabol csinaltatok egy csokrot meg esetleg egy doboz bonbon vagy csokifele. Es meg mielott mennenk hozzajuk behivom egy kavezoba:)


Ez nalatok nagyon egy sima randinak tunne vagy ilyesmi?? Csakmert gondoltam nem veszek neki csetreszt valami targyat..amugy is 25 eves lanynak milyen targyat?!

Vagy kavezo helyett lehet vacsorazni kene elvinnem?

Ti mit tanacsoltok?



2016. nov. 27. 07:29
 1/1 anonim válasza:

Szerintem (nem tudom milyen stílusù a barátnőd) de a rózsa mindenképp fontos,és egy lánynak nagyon jòl tud esni. A "csetresz"-ről az a véleményem,hogy csak akkor érdemes,ha szereti az ilyen tárgyakat,és hordja/használja is őket. Ha viszont szereti,akkor egy nyaklánc vagy egy karkötő stílusátòl függően. És nagyon jò ötlet a kávézò is,de ha a tárcád engedi,akkor egy vacsora romantikusabb lenne. Iletve a vacsora akkor praktikus,ha sok ideje együtt vagytok. Ha pedig nem,a kávézò is cuki tud lenni 😀 Ha én vennék valamit a barátnőmnek,aki ennyi idős,akkor biztos hogy én is olyasmi dolgokat vennék,mint amiket te elmondtál,illetve neked elmondtam. Remélem,egy kicsit tudtam segíteni. :)

18/L

2016. dec. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!