Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit vennétek egy 40 éves...

Ti mit vennétek egy 40 éves férfinak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Mi lenne a legmegfelelőbb megoldás? Kozmetikumokon, illetve alkoholos italokon (boron/pezsgőn) gondolkodtam. A bátyámról van szó, akivel sosem éltem közös háztartásban és jóval idősebb nálam. Hat év után találkozunk a születésnapi buliján. Annyit tudok, hogy imádja a biológiát, amiből évekkel ezelőtt diplomázott és szinte minden könyvet kiolvasott. Ruhákat nehezen tudnék neki beszerezni, mert elég igényes fazon és nagyon magas. Ezeken kívül még annyit tudok, hogy imádja a száraz fehér borokat. Milyen bort (illetve bármi mást) ajánlanátok? Köszönöm a válaszokat! :)

2016. dec. 6. 19:58
 1/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Akkor valami különlegesebb fehérbort ajánlanék. Szerintem menj be egy jobb borszaküzletbe, és a pénztárcádnak megfelelően válassz. Egy jobb furmint/furmint-hárs házasítás, esetleg egy komolyabb juhfark pl jó lehez. Közhelyesebb fajtákat, mint chardonnay vagy olaszrizling én kerülnék. Nem, mert nem lehetnek nagyon jók, de ajándékba inkább mást.
2016. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyit szánsz rá, és egy kvázi idegennek én biztosan nem gondolkodnék ilyen összegben, de a biológiáról ez jutott eszembe:

[link]


mondjuk ötletnek jó, esetleg elindulni ezen a vonalon.

2016. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elvittem wellnesezni.
2016. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne valami biológiás dolgot, ezekkel mindig nagyon mellé lehet nyúlni.

Keress rá a Hímesudvar száraz fehérboraira! Valamint ne vegyél kozmetikumot, ha félig idegen, ahogy írod.

2016. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!