Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van itt valaki aki November...

Van itt valaki aki November elsején született?

Figyelt kérdés

#születésnap #november. Elseje
2016. dec. 11. 15:21
 1/10 anonim válasza:
100%
Igen. Miért? :)
2016. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Én másodikán, az nem jó?:) amúgy egyik sem szerencsés dátum, van 1-jén született ismerősöm, együtt szoktunk hisztizni, mikor már a tizedik ember mondja le a bulit, merthát temetőbe KELL menni. Mintha az év többi 364 napján nem lehetne és mintha csak ilyenkor kellene emlékezni a szeretteinkre. Istenem, ha a képmutatás fájna...
2016. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki november elsején született, az a legszerencsésebb a világon, mert az Mindenszentek napja, neki az összes szent védőszentje.
2016. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezt csak te gondolod így vagy tényleg ez a tudományos magyarázat? :DD
2016. dec. 13. 12:05
 5/10 anonim válasza:
Igen, én. Nem vagyok szerencsés, legalább is a 72 évem alatt nem.... De a születés napomon mindig a temetőbe mentünk gyerekkorom óta
2016. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
72éves 72%-ban ad helyes válaszokat😄😄 nos hát énis november elsején születtem nem gondolom hogy mindenszentek napjától különleges lennék
2016. dec. 13. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Én olyan rokonomtól hallottam, aki szintén november elsején született. Régebben ő is úgy gondolta, hogy szerencsétlen emiatt, aztán vlaki
2016. dec. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aztán valaki megmondta neki, hogy inkább örüljön neki,mert nagyon szerencsés. Az egész hozzáállás kérdése, hogy te hogy állsz hozzá. Bulizni pedig lehet előző vagy másnap is. Manapság pont hogy divatba jöttek abban az időszakban a bulik Halloween jelszóval.
2016. dec. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férjem is mindenszentek napján született. Kiderült, az egyik szomszédunk is, ráadásul az év is egyezik.
2016. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyának a névnapja van akkor ő is mindig megkapja hogy jókor van a névnapja
2016. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!