Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért nem várom a születésnapo...

Miért nem várom a születésnapomat? Egyszerűen érzem, higy sírni fogok a szomorúságtól. Mindig várom de most nem

Figyelt kérdés
13 leszek holnap szoval tudom varnom kellene meg minden de egyszeruen nem varom, nem is érdekel. Mostanába annyira szomorú vagyok es tudom hogy holnap sirni fogok. Es mostanaban siros is vagyok, mindenen elsirom magam. Nem tudom mi de belulrol nagyon faj valami a lelkemnek. Legyszives ertelmes valaszokat, koszi!

2016. dec. 16. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*hogy
2016. dec. 16. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak tini vagy. Ennyi. Ilyenkor érzékenyebb vagy sokkal.
2016. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahh de annyira fáj
2016. dec. 16. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
A karacsonyt se varom. Az osztályban mindenki varja rajtam kivul csak en nem.
2016. dec. 16. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Velem is hasonló volt tinikoromban,már nem pontosan tudom de kb.13-14 éves koromtól 16 éves koromig utáltam a karácsonyt,és a szülinapomon is szomorú voltam vagy nem érdekelt. Valószínűleg csak a kamaszkor miatt vagy így ezzel te is.Ez nálam már elmúlt, valószínű nálad is el fog múlni idővel.20/l
2016. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi:))
2016. dec. 16. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat nem vartam a karacsonyt de megis ez volt a legjobb karacsony az eletemben😭😍😍 soha nem fogom elfelejteni❤
2017. júl. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!