Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen komolyabb ajandekot...

Ubogi kérdése:

Milyen komolyabb ajandekot tudnek adni?

Figyelt kérdés
A baratomnak hamaroaan szulinapja lesz es ebben a honapban leszunk fel evesek is es nevnapja is lesz es , mielott barki beszolna hogy nem ismerem a baratom es gaz vagyok h masokat kerdezek, en nem komplett ajandekot varok. Valami komolyabbra gondoltam mint egy ora vagy valami ekszer de ilyesmit nem hord, es nem tudom mik vannak ilyen ajandekok meg. Vettem aprobb ra jellemzo ajandekokat, de szeretnek valami nagyobbat is. Otletek?

2016. dec. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy elektromos autónak mindenki örül és az elég komoly.
2016. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Átérzem a problémád, én kb fél évvel alkalom elött tudnék venni ajándékot bárkinek, de konkrét alkalomra elfelejtem.

Hát ha 3 ilyen jeles dolog van, akkor mindenképpen egy vacsorát kettesben kezdetnek. Mármint elintézed, hogy üres legyen ti nagyid vagy ö házuk vagy nyaraló telek.....

4ünnep egy hónapban nem semmi :)

Nos hobbi és rajongás vonalon indulnék el. Kedvenc autója motorja traktora....makettje (méretet pénztárcához lehet igazitani neten sok oldal van)Én egy közös hétvégének valamilyen szállodában is örülnék, de ugy gondolom te tárgyat szeretnél adni. Óra falióra esetleg. Fél éves képek egy zenei alappal cdn.

2016. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo, diák vagyok.. azaz nincs keresetem! Masodik valaszolónak köszonöm, sajnos az ora es a makett nem aaz o stilusa es ezert vagyok megakadva. Valami jelentosegteljeset szeretnek de nincs otletem
2016. dec. 28. 23:25
 4/4 szántóvető ***** válasza:
ha nincs neki akkor laptop.
2016. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!