Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak?

Mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés

Most lesz 17 éves és szeretném meglepni egy tökéletes ajándékkal. Nem vagyunk együtt rég óta, csupán 1 hónapja. Semmi ötletem sincs.

Ami nagyjából jellemző rá, hogy nagyon jó stílusa van, elegáns és kifinomult. Köszi a segítséget:)

16/L


2017. jan. 8. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
minden héten megkérdezi valaki...
2017. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi pont így vltunk, amikor összejöttünk. Neki is egy hónapra rá volt a szülinapja, én egy középkategóriás parfümöt vettem neki. se nem drága se nem olcsó és persze parfümből mindenkinek lehet illatot találni. Azóta is imádjuk mindketten azt az illatot
2017. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ez nekem is eszembe jutott, de azt kapott a szüleitől karácsonyra, így elvetettem az ötletet.. De azért köszi
2017. jan. 8. 23:24
 4/5 anonim válasza:
Övet, boxert vicces felirattal, old spice szettet, egy üveg söröspoharat vicces felirattal :)
2017. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél két mozijegyet és hívd meg popcornra is. Tálalhatnád úgy,hogy egy szép papírra gyöngybetűkkel felírod:

"Mozi és popcorn utalvány, beváltható a világ legszexibb fiujának január 15én szombat este"

2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!