Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tudnék neki barmifele/j...

Hogyan tudnék neki barmifele/jellegű "üzenetet" továbbítani születésnapjára?

Figyelt kérdés

SEMMIFELE ZAKLATASI szándékom nincs tényleg, ez az ugy nagyon bonyolult, nem is mennek bele, lényeg hogy úgy szeretnek valakinek születésnapra küldeni/továbbítani/eljuttatni egy "üzenetet" hogy NE derüljön ki SEHONNAN hogy ki adta fel.

Ötleteket várnék hogy a 2 hét múlva levő születésnapjaig/szuletesnapjan hogyan tudnék neki pl. Bármilyen úton (például postai levél de az is rizikós) boldog születésnapot kívánni hogy ne tudja meg hogy En voltam az az illető.

Olyanok válaszát várom akik nem kotekednek es van ötletük, bármilyen véleményt/segítséget "/tanácsot/ötletet elfogadok ha tudsz normális választ adni!



2017. jan. 13. 16:47
 1/8 anonim válasza:

Enyém holnap van.

22 leszek most mond meg😂😂😂

Elrepült az életem.

Ülök napok óta a gép elött, végigneztem az éveket.

Minden eltelt.


Szülinapra posta jó út, bedobsz valamit.

Mondjuk írhatod úgy is mint egy régi fiúhaver es akkro nem buksz le (már ha tudod ilyen regi fiúhaver nevét)

De meglehet máshogy is biztosan.

Csak ezt így nehéz.

Írj rám hatha kitalálunk vmit, par óra mulva tudok válaszolni ha aggodnál esetleg hova kések😃

2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd be a köszöntőt a postaládájába.
2017. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezekre gondoltam de az sima lebukás es nem tudom kivitezni.
2017. jan. 13. 17:15
 4/8 szonata válasza:
Készíts egy új Facebook profilt új mailcímmel és ott köszöntsd fel. Amikor biztosan tudod,hogy nincs otthon,menj be a lépcsőházba és dobd be a postaládájába a köszöntődet.
2017. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írsz egy közönséges postai levelet, benne az üdvözlettel - kinyomtatod a gépröl -, és minden feladó, aláírás meg egyéb nélkül teszel rá bélyeget és bedobod egy potaládába.


Ezt visszakövetni nem lehet, és hacsak a szöveget nem úgy írod, hogy rád utaljon, nem lehet kideríteni, ki írta és ki adta föl.

2017. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsonak:

Köszi En is ezt tartom valószínűnek hogy megcsinálom, de ilyen bevásárlóközpontokban postánál van Lada ahova be lehet dobni?

2017. jan. 14. 15:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha megkapja a levelet O bármi fele módon vissza tudja követni azt hogy honnan adtak fel?
2017. jan. 14. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, visszakövetni nem lehet, mert a legközlebbi nagy postán lesz bélyegezve, ahol szétosztják a leveleket a különfele célállomásokra.


BP-en eleve nem lényeg, vidéken meg max a megyeszékhely van rajta, de legtöbbször nincs semmi helységnév.

2017. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!