Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyum kérdezgeti mit kérek...

Anyum kérdezgeti mit kérek szülinapomra. Nem tudom, mit? (13/L)

Figyelt kérdés

(Szerintem) koromhoz képest érett vagyok.

Tablet, telefon, laptop van (nem vagyok elkényeztetett) azok kilőve. Jövő héten megyünk shoppingolni (roha, ékszer) majd választok,ill. órára gondoltam.

Szeretek rajzolni, de ahhoz vannak dolgaim, a hajamat szeretném gyorsan megnöveszteni, ahhoz talán tablettát.

Állatokat imádom (van egy kutya).

Könyveket ne írjátok! Van most sok.



2017. jan. 14. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Azert eleg nagy mazlista vagy. Miert nem kersz egy hajhosszabitast?
2017. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mázlista? Nem írom le, hogy miért nem igaz, de ok. Elítélem a hajhosszabbítást+ undorító és drága.
2017. jan. 14. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Élmény ajándékok híve vagyok. Menjetek el valahova, ahova mindig is szerettél volna menni.

Van valami aktivitás, amit szeretnél?

Szánhúzó kutyákkal kapcsolatos élmény esetleg - nem mindenkinek adatik meg! És most van még hó is.

2017. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy amit ő szeretne. Én sose szeretem megmondani, hogy mit kérek ajándékba.

18/L

2017. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem akarok drágát, hogy pl Párizs, mert oda akrok menni, de azért ezek drágák.

Nem tudom, akkor lehet olyat kapok amit nem használok :/

2017. jan. 14. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Párizsnál vannak közelebbi élmények is. Mondjuk a 40 élményfürdő.
2017. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Akinek mindene megvan, annak nehéz kitalálni valamit. Még saját magának is. Örülj ennek, és kérj egy születésnapi tortát, amit együtt a te örömödre elfogyasztotok.
2017. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kérj pénzt az a legjobb mert arra költöd amire akarod
2017. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bonyolult. Svájcba lakok, szinte semmi üzlethez nem közel. Tortás soha nem voltam, soha nem akartam tortát, de amúgy is, anyummal meg a jegyesével lakok, apum tesóm 800 km-re, nem leszek otthon szúlinapomkor, nem akarok tortát, csak rosszul esne, hogy ők nincsenek itt.
2017. jan. 14. 19:48
 10/11 anonim válasza:
Ha apád meg tesód hiányzik, akkor kérd őket...
2017. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!