Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretnék segítséget kérni a...

Lililup kérdése:

Szeretnék segítséget kérni a páromnak szülinapjára szeretnek meglepetést már van egy wellness hétvégénk ott szeretnék még neki valami meglepetést kérlek segítsetek kreatív ötletekkel?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 18:26
 1/4 A legrosszabb válasza:

"Kiabálj, ha tombol a jó kedved,

Kiabálj, ha valami fáj,

Kiabálj, mi biztosan meghalljuk,

De ha nincs baj, ne kiabálj..."


https://www.youtube.com/watch?v=OKwjFkluukE

2017. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beragadt a caps lock...
2017. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mit szólsz ahhoz, hogy még otthon kédzítesz valami könnyen szállítható sütit, vagy édességet (szerintem pl muffin megfelel erre, s amíg ő fogat mos, addig kiteszed az éjjeli szekrényére (vagy amíg alszik) lehet rajta gyertya, vagy bármivel díszíthedet utólag is, pl gumicukor vagy ilyesmi, persze vigyél valami tányért is, amire kirakod (ez lehet papírtányér is) plusz mellé egy apró ajándék, mondjuk egy márkás boxer, vagy póló. A wellnessel együtt szerintem már túl is teljesítettél.
2017. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet egyébként csak már tortát rendeltem mellé :) Mert nekem még 8an lesz a szülinapom neki meg 6 :) tudod ilyen romantikus meglepetésre gondoltam mert neki még ilyenekbe nem igazan volt része az előző kapcsolataban és azt szeretném hogy mindig emlekezen erre :) Valaki önteted?? :=)
2017. jan. 19. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!