Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek, hogy ne csalódjak?

Mit tegyek, hogy ne csalódjak?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a szülinapom és minden évben várom,hogy meglepjenek.Mindíg azt hiszem,hogy valami meglepetéssel készülnek,mert tudják,hogy azt szeretném.De aztán eljön a szülinapom és semmi nem történik.A legtöbben el is felejtenék,ha nem lenne a facebook,ami jelez nekik.Aznap egész nap várok,hogy biztos készülnek valamivel csak majd később...de aztán eljön az este,és rájövök,hogy semmi nem történt,és szomorú vagyok,aztán pedig mérges magamra,mert ilyen hülyeségre vágyom.Ilyenkor mindíg megfogadom,hogy jövőre nem így lesz.Az idén,nem akarom felesleges reménykedéssel tölteni a napot és aztán szomorúan befejezni.Szerintetek mit csináljak?

2017. febr. 6. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elég ritka, hogy valakinek meglepetés bulit szerveznek, mint a filmekben. Általában kerekebb évszámoknál szokták. Pl. nálunk most volt a családban egy 40-es. Igaz az sem meglepetés volt, mert az illető is tudott róla, de sokat készültünk mindenfélével.

Ha nem szokás a baráti, családi körben, akkor te miért várod? Mert ha mindenkinek szervetek meglepi bulit, csak neked nem, akkor értem, hogy te is vágysz rá és rosszul esik, hogy nincs. De ha egyébként sem szoktatok ilyet szervezni, akkor talán eszébe sem jut a többieknek, hogy ezt kéne tenniük.

Annyit tudsz tenni, hogy nem várod. Örülj annak, akik, ahogyan felköszöntenek. Ne ragaszkodj ehhez az álomhoz. Azt értékeld, ami van. Akik felköszöntenek, biztosan jó szívvel gondolnak rád.

2017. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mit tegyél?


Tegyél valamit év közben, a barátaidnak.

Mikor épp nem csak rájuk gondolsz, hanem ott is vagy, amikor ott kellene lenned.


Pl. ne csak várd, hogy majd a szádba röppen egy sültgalamb.

Mielőtt bárkitől is elvárnád, hogy tegyenek feléd lépést, előbb te tegyél feléjük lépést(totál önzetlenül!) és meg fogsz lepődni, hogy tőled függ, mennyi jó barátod van.


Örülök, hogy tudtam tanácsot adni. (csak úgy)

2017. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 - erre azt tudom reflektálni, hogy pl. amikor kollégiumban laktunk én mindig mindenkinek az évben megszerveztem egy jó kis meglepetéspartit, mindig összedobtunk annyit, hogy legyen egy normális torta, vagy aki pl. nem szerette a tortát viszont szerette a túrórudit - neki túrórudikra dobtunk össze és csináltunk belőle egy komplett tortát - szóval mindenkinek tök frankón ki volt találva és le volt titokban szervezve. Aztán amikor az én szülinapom következett, a többiektől annyi telt, hogy kihívtak a konyhába hogy jöjjek gyorsan mert ezt látnom kell, és ott vártak egy 20 centis hasábnyi, félig már elolvadt jégkrémtortával. :D


Kérdező, írhatnál egy ilyen facepostot:

Minden évben amikor a szülinapom közeledik, arra gondolok, hátha ebben az évben történik velem valamilyen meglepetés. De igazából sose történt eddig, pedig annyira szeretném. Aztán szomorú vagyok, hogy nem történt. De lehetséges, hogy rosszul gondolom, s valójában a szülinap nem is egy olyan alkalom, amikor meglepetések történnek, vagy ez egyáltalán nem is hagyomány, csak valahonnan szedtem. Ezért arra szeretnélek kérni Titeket, hogy írjátok le, történt-e már meglepetés Veletek a szülinapotokon!

Kérlek írjátok meg, hogy milyen kedves emlékeitek vannak a születésnapotokról!


Ebből burkoltan leeshet nekik, hogy kellene neked is szervezniük valamit.

2017. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!