Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tudnék adni a páromnak?

Mit tudnék adni a páromnak?

Figyelt kérdés
Már 2 hete fertőző beteg vagyok, antibiotikumon élek, nem mehetek sehova. Viszont a páromnak most hétvégén lesz a születésnapja, és jövőhéten kedden már találkozhatunk. Mit tudnék neki ajéndékba adni? Eddig csak egy ötletem van, mégpedig a torta. Tudnátok ajánlani valami olyan ajándékot, ami nem haszontalan, mégis cuki? Legjobb lenne ha kézzel készíthető lenne :/ nagyon el vagyok keseredve, mert ő mindig nagyon frappáns ajándékokat vett/készített eddig nekem. 2 éve vagyunk együtt, szereti a társasokat, kocka játékokat és nagyon romantikus lélek. Szerintetek? ő 20 éves lesz, én 18/l
2017. febr. 6. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen betegséget kaptál el :o?
2017. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Chlamydia pneumoniae, és rá ment a tüdőmre :/
2017. febr. 6. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor van ott tüdő gyuszi, torok gyuszi, hőemelkedés, köhögés:(, inkább pihenj megfogja érteni :'D
2017. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg készíthetnél neki egy videót, amit már a hétvégén elküldesz neki a szülinapján! A videóban felköszöntheted (így személyesebb, mint ha csak írnál neki), mondhatsz pár kedves szót, és csinálhatsz ilyen diavetítés-szerű képeket, közös emlékeket bele, valamilyen közös zenére :) Nem vészes az alap videóvágókat használni. És ez elég romantikus, maradandó, te magad csinálod és nagyon személyes!
2017. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!