Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Sos. Tudnátok mondani idézetet...

Sos. Tudnátok mondani idézetet/rövid verset születésnapra?

Figyelt kérdés
Barátomnak készítek egy üdvözlőlapot születésnapjára, de nem szeretném bele a sablonos szöveget, hogy "Boldog születésnapot!" Szeretném valamivel egyedibbé tenni, ezért gondoltam idézetre, de sehol nem találok egyet ami jó lenne. Tudnátok írni egy párat, vagy hol találok neten? Rövid idézetet szeretnék, mert kicsi a kártya, én pedig nagy betűkkel írok. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. márc. 3. 11:25
 1/8 anonim válasza:
72%

[link]

Szerintem itt találsz

2017. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már néztem azon az oldalon, de nem találtam olyat amire azt mondtam volna, hogy "na ez az!"... Lehet azért van, mert fiatalok vagyunk, újabb kapcsolat, stb.
2017. márc. 3. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"Nem halaszthatjuk el szimulálni a stratégiáknak megfelelõ beruházási megtérülést."


Oravecz Coelho

2017. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

isten éltessen drága barátom

kapd be a banánom

2017. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

Joanne Kathleen Rowling


"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél."

Victor Hugo

2017. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok

Vagy ha egyedivé szeretnéd tenni, írj rá közös élményeket, köszönetet, hogy vagytok egymásnak.

2017. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2017. márc. 5. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy milyen lett, tetszett e neki ☺
2017. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!