Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nektek nem szokott furcsa...

Nektek nem szokott furcsa érzésetek lenni a születésnapotokon? Nincs elegetek a jópofizásból meg az álszent kedveskedésből?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom és már reggel is olyan rossz volt a közérzetem. 17. És annyira várom mindig, hogy elmúljon ez a nap. Jönnek az üzenetek, akiknek csak azért jutok az eszébe, mert a facebook kijelzi a születésnapokat. Az oké, hogy a család meg a kedves ismerősök, barátok felköszöntenek. De egyszerűen hányingerem van ettől az egésztől.

2017. márc. 10. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire idegesít, akkor miért nem rejtetted el a születési dátumod a facebookon? Nekem nem nyilvános, így csak az köszönt fel, aki tényleg közel áll hozzám.. problem solved.


Egyébként én szeretem a szülinapom, amióta kb 10. évvel ezelőtt eldöntöttem, hogy mindig valami szép, új helyen ünneplem. Azóta mindig elutazom valahová a szülinapomon és nagyon tudom élvezni :)

2017. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A születési dátumom nincs letiltva de senki nem tud írni az üzenőfalamra. Akinek döntő vagyok, az ír privátban.
2017. márc. 10. 13:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Fontos*** (Bocsi)
2017. márc. 10. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az most teljesen mindegy, hogy üzenetben vagy az üzenőfaladra írják, ha nem örülsz neki, akkor rejtsd le a dátumot és nem fog többet előfordulni, mert senkit nem fog emlékeztetni a rendszer.
2017. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ez az érzés lenni.

A szülinapom olyan 3 hónappal ezelőtt volt.

Elhatároztam, hogy leszedem a szülinapom faceről, mert idegesít, hogy olyanok írnak, akikkel nem is beszéltem szinte soha.

A másik oka az volt, hogy nem szerettem volna, hogy gáz képet rakjanak ki rólam.

Na szóval mondom magamnak, hamár nem látják a szülinapom, most talán meglátom, hogy kinek jut eszébe igazából.

(4ember írt 😞😒, de nem sértődöm meg, nekem sem biztos, hogy eszembe jutna a szülinapjuk)

2017. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Boldog szülinapot azért...

Én nem teszem ki facebookra így megmondom őszintén senki nem is szokott ott felköszönteni, ha nem jelzi ki a facebook tényleg mindenki elfelejti, szóval de nekem elegem lett és már lassan ez lesz a 3. év, hogy facebookom senki nem köszönt fel és nem tesznek ki rólam idióta képeket (mondjunk, nekem csak ismerőseim vannak, barátaim nem, ezért sem szeretném hogy felksözöntsenek.)

2017. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott. És nincs elegem belőle.

A családom és a barátaim, egy-egy munkatárs szokott felköszönteni. Nem álszenten. Fb-on kívül is van élet. A hozzám igazán közelállókkal nem fb-on tartjuk a kapcsolatot.

Az meg nem zavar, hogy egy-egy távolabbi ismerős vagy volt osztálytárs ír a fb-on. Velük úgysem találkozom gyakran. De az sem zavarna, ha nem írnának :D

2017. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne a facebookon éld az életed. :)

Én alig használom, 7 év után most raktam föl először képet magamról. :) Élőben se köszöntenek fel, ajándékot se kapok. Nincs "jópofizás", se "álszentkedés". Másoknak, ha írok, akkor se ebből a célból, hanem mert tényleg vele örülök. Engem a sajátom nem izgat, ugyanolyan nap, mint a többi.

Idén mondjuk másképp lesz majd, mert végre egy különleges emberrel, egy különleges helyen töltöm, nemsokára. :) Boldog szülinapot utólag is, élvezd ki a fiatalságod! :)

2017. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a köszöntést! :)
2017. márc. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!