Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek megharagudna a...

Szerintetek megharagudna a barátnőm, ha nem a facebook idővonalán köszönteném fel születésnapján hanem üzenetben?

Figyelt kérdés
Eddig ő minden évben az idővonalamon köszöntött fel. Neki szokása hogy minden ismerősének ír valamit az idővonalára. De én már úgy gondolom, hogy a számomra fontos embereket üzenetben köszöntöm fel, és küldök nekik puszis-szivecskés smiley-t is. Aki meg csak egyszerű ismerős, annak dobok a falára egy "Boldog szülinapot"-ot mosolygós smiley-val. Sajnos találkozóra nincs lehetőség, hogy élőben köszöntsem fel. Mit gondoltok?

2017. márc. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom, hogy valamilyen szinten nagyon nagyon fiatal vagy.

Meg azt, hogy ha ezért a barátnőd megsértődik, akkor jobban jársz, ha mielőbb megszakítjátok a kapcsolatot egymással.

2017. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen aggódsz, simán csak írd ki az idővonalra is és küldj üzenetet is, az a biztos :)
2017. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Azt te tudhatod, hogy neki mi a fontos. Persze a privát köszöntés valóban személyesebb, de vannak emberek, akiknek fontos, hogy mutathassák kifelé, hogy őket milyen sok ember köszöntötte fel, mennyien "szeretik". Ha barátnőd is ilyen, akkor köszöntsd fel privátban ahogy te gondolod, de írj neki a falára is.

Egyébként egyetértek az előzőekkel, hogy milyen szánalmas, képmutató, gyerekes, sajnálatos...az ilyen gondolkodás, de bízzunk benne, hogy hamarosan kinövi...

2017. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezen megharagszik, akkor gond van az agyában.
2017. márc. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
én mindig üzenetet irok. Eddig senki se sértődött meg. Szerintem az jobb, mert személyesebb
2017. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
nem haragudna meg szerintem. aki ilyen miatt megharagszik az nem értékeli a barátságod
2017. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes válaszokat 😊 az #1. Kommentelőnek viszont üzenem, hogy nagyon is téved a koromat illetően, én a véleményekre voltam kíváncsi... Ez egy olyan oldal, ahol bármit meg lehet kérdezni.
2017. márc. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!