Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha az anyukámnak csak egy...

Ha az anyukámnak csak egy ölelést adok szülinapjára, annak örülni fog? 11 leszek.

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Honnan tudjuk, nem ismerjuk az anyukadat.


De sanszos hogy nem.

2017. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Én örülnék! És persze közben mondd neki, hogy boldog születésnapot.

Kisgyerek ne vegyen ajándékokat. Az a lényeg, hogy gondolsz rá, tudod a szülinapját és felköszöntöd, és kifejezed a szeretetedet.

2017. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ha két puszit is cuppantasz mellé akkor már tuti
2017. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy örül neki. De ne valami kényszer vigyorral, szomorúan. Hanem lássa rajtad a vidámságot, jó kedvet és azt hogy tiszta szivből kivánod.
2017. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

"Kisgyerek ne vegyen ajándékokat. "


Ki mondta hogy vegyen? Nyugodtan csinalhatott is volna valamit sajat kezuleg. Az en 12 eves gyerekem egeszen kicsi koratol kezdve mindenkinek barkacsol valamit szulinapjara es karacsonyra, nem egy ilyen rajza be van keretezve es ki van téve a falra.


Egy normalis csaladban az oleles mindennapos dolog, ezt ajandeknak elsutni elegge szanalmas szerintem.

2017. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Keserű életed lehet, ha neked szánalmas az, hogy egy kisgyerek a szeretetét öleléssel akarja kifejezni.

Semmivel sem ér kevesebbet, mint a kicsik barkácsolt szirsz**jai meg béna rajzai, amiket mindenki jófejségből agyondicsér, aztán pár év múlva megy a kukába.

Vannak ám, akik felesleges holmik nélkül is tudnak boldogan élni és szeretni egymást. Nem kötelező mindenkinek egyformán viselkedni. Ettől nem lesz senki kevesebb, pláne nem szánalmas. Sőt, inkább becsülendő, ha valaki így gondolkodik, és szép.

2017. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
A gyerekedet meg szeretheted anélkül is, hogy mindenki képébe tolnád, hogy mennyire szupercuki és ügyes. Főleg, mert senkit nem érdekel.
2017. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg annak a csaladnak szanalmas es sanyaru az elete, ahol egy 11 eves gyerekben egyaltalan felmerul hogy egy olelest ad az edesanyja szuletesnapjara.

Nyilvan ott semmifele kulturaja nincs az unneplesnek es a masik megtisztelesenek.


Nesze egy oleles, orulj. Gondolom ti is igy nevelitek a gyereket.

2017. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem örülni fog neki,de szerintem ha nincs kedved készíteni,egy rövid szép verset is megtanulhatnál.:)
2017. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!