Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a párom 17. születé...

Mit vegyek a párom 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés
A párom június 27.-én fogja betölteni a 17.életévét és fogalmam sincs,hogy mit vegyek neki és sajnos ilyenekben sosem vagyok jó nincsenek ötleteim. Légyszi ha tudnátok 1-2 ötletet adni azt nagyon szépen megköszönném :)

2017. ápr. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
túró rudit.
2017. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%

Vegyél neki egy vibrit ^^ ha lány .

Ha fiú akkor mindegy mit veszel, ilyen idősen még komolytalan,de próba cseresznye,

Dohányzik akkor egy komolyabb öngyújtót, zyppo esetleg az benzines ugye, vagy egy tárgyat amit használni is fog sokat :) egy pendrive, kocsiban lehet rajta zenét hallgatni :) vagy amit csak akarsz :)

2017. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Kettes csak egy gyerek, nem tudja mit beszél. Ha fiú, vegyél neki sprayt, vagy könyvet, egy jó órát. Ha lány, szóba jöhet az óra, és a spray is, tehát natúr, mindennapos dolgokat.
2017. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell sokra gondolni, egy kis csoki, amit szeret, édesség... és az igazi ajándék, egy jó kis forró este :)
2017. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én barátomnak is pont akkor lesz a szülinapja, és már én is gondolkoztam az ajándékán. (Na ennyit a hasztalan csevegésről)

Én ebayen rendeltem egy nyakláncot és egy medált. A medál egy biciklit ábrázol, mert az a hobbyja. De biztos örülne esetleg egy kuponfüzetnek, olyan kuponok legyenek benne, amiket nem mindig teszel meg érte (én már csináltam ilyet, az egyik pl az volt, hogy most ő választhatott filmet, mert mindig én szoktam stb.), a csoki amúgy pl mindig jó ötlet, de nyáron már el lehet menni piknikezni, csinálsz egy két szendvicset, és elmentel valahova, beszélgetni stb. Ha cigizik, akkor esetleg egy vihargyújtót is vehetsz neki, és belegravíroztatnád a nevét. Vagy parfüm, páros mozijegy :)

Remélem, tudtam segíteni.

2017. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :)

Hála égnek nem dohányzik szóval ilyen eszembe sem jutott. Szerintem ha lesz valami érdekes a mozikban arra elugrunk :)

És ilyen durvább dolgokat nem válalok be mivel csak 15vagyok😂

2017. ápr. 4. 06:54
 7/7 anonim válasza:

Szia.

Vehetnel/rendelhetnel neki páros karkötőt. Amin a nevetek van vagy a dátum mikor össze jöttetek.

Akár Kinga and queen-es pólót. Vagy szervezhetnel neki egy kisebb össze jovetlet. Közös képet nyomtathatnál bele rakni keretbe. És a mellé valami apróságot.

2017. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!