Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne a segítségetek. A barátnőim és a szüleim is kérdezgetik hogy mit kérek de én még nem nagyon tudom. 14 éves leszek, lány vagyok. Gondoltam hogy ékszereket vagy ilyesmit, de nem nagyon hordok ékszereket. Nem sminkelek sem. Szeretek rajzolni, szeretek a telefon tokokat( erre gondoltam még), és szeretem a ruhákat. Ha tudtok valami jó könyv címet akkor az is jól jönne. Szeretem a képkereteket és más ilyen szoba dekorációs tárgyat. Szeretek DIY dolgokat csinálni.

Május 10-én lesz a szülinapom. Kérlek írjatok ötleteket.



2017. ápr. 17. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak a saját igényeim ismerem.


Kérj pénzt és azt veszel belőle, ami épp igényed.

A pénzt akár el sem költeném, hanem a jövőmre tartalékolnám.

2017. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a szüleimtől azt fogok kapni lehet de nem nagyon szeretik ha pénzt kérek.
2017. ápr. 17. 17:12
 3/6 anonim válasza:
Ragasztópisztoly, (ha még nincs), vászon, festék (az akril nyerő dolgok befestésére, és képfestésre is)... Esetleg süthető vagy levegőn száradó agyag, körömlakk. Ezekből sok mindent tudsz dekorálni, és rendeltetésszerűen is felhasználni, akár ruhát, vagy telefontokot feldobni velük. (Rengeteg ilyen videó van youtubeon)
2017. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Manapság már annyira elkényesztetettek a fiatalok, hogy azon töprengenek, hogy mit kérjenek szülinapjukra ahelyett, hogy dolgozzanak...
2017. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hol lehet munkát kapni 13-14 évesen ????

Amúgy is anya csak akkor ad zsebpénzt hogyha takarítok és segítek neki.

2017. ápr. 21. 08:34
 6/6 anonim válasza:
Akkor jó, hugi, nem szóltam!
2017. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!