Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születésnapra anyunak?

Születésnapra anyunak?

Figyelt kérdés

Anyukám 26.-án lesz 43 éves és még mindig nincs ötletem mit vegyek neki szülinapjára...Sajnos csak 1500 forintom van :(

Virágot venni hülyeség lenneHa nem akkor milyet ajánlanátok?Csak egy szálat vagy többet



2017. ápr. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kedvenc sütije, tortája? Vennék abból egy-egy szeletet cukrászdában és odaadnám neki. Akár egy szál gyertyát is tehetsz rá. Plusz egy szál virág.
2017. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tundercipello válasza:

Varrni tudsz? Mert akkor kibővül a lehetőségek tárháza. Pl. itt szolnokon van egy bolt ahol 50 cm anyagot tudok venni 500 ft-ért. Ezt megvarrod párnának és már kész is. Ehhez esetleg egy kis virág mondjuk egy szál rózsa és ennyi. Ennyi pénzből sajna nincs jobb ötletem


Remélem segítettem! Hajrá!

Boldog szülinapot anyudnak előre is!

2017. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben kreatív vagy, írhatsz neki verset. Az sem baj, ha a szúli napján átvállalod a házimunkát. Esetleg még tudsz kuponfüzetet csinálni, amit nálad válthat be pl.: hátmasszázs kupon, mosás kupon, kutyasétáltatás kupon.. ez nem kerül pénzbe, csak a munkádba. A pénzből, ha szereti vegyél virágot (én csak a cserepeset szeretem), vagy egy olcsóbb könyvet, kézkrémet, arckrémet.. Boldogat neki!
2017. ápr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gargamella válasza:
Anyunak enis mindig szinte a kedvenc sutijet vettem es az utcan szakitottam viragot,mert nem volt penzem es mindig orult,neha kepeslapra is telt.Hidd el mindennek orulni fog
2017. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!