Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Most volt a 30.szülinapom, páromtól öngyújtót kaptam. Mikor kérdezte mit szeretnék mondtam ezt is int tippet de mondtam hogy vmilyen színes, nőies gyújtónak örülnék. Erre egy teljesen sima fémgyújtót kaptam. Olyan jellegtelen, semmilyen. Tudom ne legyen sose nagyobb problémám, de rosszul esik hogy ilyen semmilyen ajándékot vett egy ilyen kerek szülinapra. Mit gondoltok? Rosszul gondolkodom? Vagy csak túllihegem? 😟

2017. ápr. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

30 évesen ezt így? És utána idejössz tanácsot kérni?


Ez komoly?


Kérlek: nekem az problémát okozna, ha a 30. születésnapomra a hozzám tartozó férfi megkérdezné, hogy mit akarok, mert semmi ötlete nem lenne. Majd megvenné a kívánság halvány utánzatát.


Viszont nem ide jönnék nyüszögni, hanem vele kommunikálnék.

2017. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg...
2017. ápr. 28. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az rosszul esne, ha öngyújtót kapnék, mert szerintem az nem ajándék. Max. tiniként. De felnőtt korban semmiképp. Vagy ha valami nagyon különleges csoda öngyújtó.

Nálunk nem szokás megkérdezni, hogy mit kér a másik. Hiszen pont a meglepetés a lényeg. De tudom, hogy nem mindenki ilyen, szóval ezzel nincs semmi gond, ha nálatok ez a szokás.

Mivel te mondtad, hogy öngyújtót kérsz, szerintem semmi gond az ajándékkal, amit kaptál. Egy fém öngyújtó sokkal elegánsabb, mint egy színes, szóval a párod biztosan jó szándékból vette ezt.

2017. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!