Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen szülinapi tortát...

Milyen szülinapi tortát vennétek fiú 20 éves szülinapjára és honnan?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Valami egyszerűt 20 évesen már elég egy egyszerű torta ne legyen túl csicsás. Az íz attól függ hogy mit szeret. A hozzám legközelebb lévő cukràszdából venném .
2017. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

elnézést. budapest belvárosa legjobb lenne a 61-6 os villamosok által behatárolt körnél 1 kilométernél nagyobb körön belül. plusz a 17-es villamos vonala mentén szintén 1 km-el bővitett területen.


és nyilván cukrászda de vennek rossz tapasztalataim ahol egyszerüen nem elég finom a torta mert kontárok.


ettem már ugyanolyan nevű és hasonló kinézetű tortákat és volt hogy ég és föld volt a különbség.

2017. máj. 2. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:

A Bécsi úton van a Zazzi. Nagyon finom süteményei vannak, lehet egész tortát is rendelni. Egyetlen gond van vele, a kiszolgáló hölgy feltehetőleg be van oltva jókedv ellen, mert mindig mufurc. Ettől függetlenül érdemes onnan rendelni tortát, személyes kedvencem a ribizlis-mákos.

[link]

2017. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 meszasa válasza:

Ha finom tortát szeretnél, akkor nem számít hogy hol van a cukrászda. Előre meg kell rendelni és taxival elhozni. Vagy a szülinapi bulit a cukrászdában kell tartani. A Zilában pl van asztalfoglalás.


Az én kedvenc cukrászdáim:

Zila kávéház

(Több ország tortája díjat nyertek)

[link]


Daubner cukrászda

(Tökéletes de nem izgalmas sütemények és torták)

[link]


Vári cukrászda

(Nagyon finom fagylaltok és parfétorták. A hagyományos tortáik nem olyan finomak)

[link]


Sport cukrászda

(Bár igaz a tortáit nem kóstoltam, de szerintem itt készítik a város legjobb flódniját.

Nekem jobban ízlik mint a Rachelé)

[link]

2017. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, ment a pacsi, csak a trollt figuráztam ki az előbb.
2017. máj. 5. 09:33
 6/13 kriszpo ***** válasza:
Abban nem tudok segíteni hogy honnan, mert nem vagyok környékbeli. Hogy milyen legyen a torta? Szerintem, ha van valami hobbija, kedvence akkor ahhoz kapcsolódó formájú vagy ha tudod konkrétan melyik a kedvence, akkor olyan.
2017. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék? Mi abban a moderálandó, ha azt mondom, süssél egyet?
2017. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"nem a kérdésre adott válasz"
2017. máj. 6. 10:47
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy hülyeség is. ha valaki nem tud olyan finom tortát sütni akkor őrültség lenne 20 éves szülinapra sütnie egyet. ha hétvégeken kísérletezik az oké, de szülinapot elrontani ezzel...
2017. máj. 6. 10:49
 10/13 Normert válasza:
amibol kiugrik egy alulöltözött csinos csaj.
2017. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!