Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándékötletek barátom születé...

Ajándékötletek barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a félig kerek (25.) szülinapja, de én tanácstalan vagyok. Annyi az ötletem eddig, hogy sütök neki valami finom tortát, esetleg pezsgő, de ezek mellé meg szeretnék venni egy kis apróságot. Gondoltam már páros karkötőre, de egyrészt nem tudom, hogy hordaná-e még azt egy huszonéves férfi, másrészt pedig szerintem az nem igazán lenne olyan személyes ajándék vagy hogy is mondjam, mert hát a másik fele nálam lenne, tehát nem igazán csak az ő ajándéka lenne.

Esetleg más tipp? Imádja az autókat meg a motrokat, a nyálas dolgokért viszont nincs oda. 2 hónapja vagyunk együtt, tehát még friss a kapcsolat. Tippek?


2017. máj. 21. 16:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem karkötőt akkor inkább ne.Youtube-on esetleg nézelődhetnél. ,,gifts for boyfriend" Te készíted,egyedi,egy személyes kis ajándék csak neki. :)
2017. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!