Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti nem haragudnátok meg, ha...

Ti nem haragudnátok meg, ha ilyen ajándékot kapnátok a 18. szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Ha a legjobb barátnőtök egy díszes üveget adna ami tele van kis színes cetlikkel amin a jó tulajdonságaid állnak és az, hogy ő miért kedvel têged és néz fel rád. Meg csokit. Tekintve hogy a barátnőtök anyagilag nem áll olyan jól... Vagy ti gáznak éreznétek ha ilyen ajándékot adnátok valakinek?

17/l



2017. máj. 24. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon örülnék neki. Már annak is örülök, ha valakitől csokit kapok becsomagolva. Nem is a csoki a lényeg, hanem hogy vett csomagolópapírt és másfél percen keresztül csomagolta. Ez olyan szép dolog. Nem szeretem ezt a mai tasakos megoldást.
2017. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
17 évesen szép ajándéknak tartottam volna. Hiszen nem az a lényeg, hogy mit kap az ember, hanem az, hogy gondoltak rá.
2017. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen ajándék elklszítéséhez is szív és szeretet kell.

Mi lehet nagyobb ajándék, mint amit szívvel és szeretettel az ajándékozó önmaga készített?

Az ilyesmiért megharagudni az illető lelki sivárságára vall!

2017. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem!

A saját idejét fektette az ajándékba, pedig elintézjette volna valamilyen vásárolt mű vacakkal is. Nagyon szép gesztus. Aki ennek nem tud örülni, az nagyon megkeseredhetett.

2017. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én már magától a ténytől elsírnám magam, hogy valaki jó tulajdonságokat lát bennem és a barátjának tart, mert nekem nincsenek barátaim.
2017. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon örülnék neki. De csinálhatnál olyat hogy ezekre a cetlikre idézeteket írsz fel, barátságról, szeretetről, boldogságról, kitartásról, vagy vicces sztorikat, amik kettőtökkel történtek meg, és mondod neki, hogy mikor rossz a kedve, akkor húzzon egyet belőlük. Én kaptam ilyet, még évekkel ezelőtt és most is nagy becsben tartom, mindig felvidított és segített.
2017. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon örülnék neki. Sajnos akit barátnőmnek hittem nem volt ilyen ötletes. Szóval ha ezt csinálod, sok sikert kívánok hozzá!
2017. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nagyon jó ajándék. Csoki nélkül is 😀
2017. máj. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mint valami bolti csilivili cucc, amit csak megveszel. Ezt szivvel-lelekkel kedzited :)
2017. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
66%
Na most te...Komolyan ezért megharagudnál??Mit vártál?Sportkocsit vagy mi a franc??Elkényeztetett,érzéketlen,üres kis plázacica vagy,gondolom... (.-.) Örülj neki inkább!Neked nem esik jól,hogy rád fordította az idejét,és összetákolta ahelyett,hogy kis műanyag vackokat vett volna?Ha ilyen vagy,hogy csak az ajándék értéke számít,akkor nem is érdemelsz ilyen barátnőt szerintem.Kedves gesztus,én örültem volna neki.
2017. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!