Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lepjem meg a barátom a...

Mivel lepjem meg a barátom a 16. születésnapján? 😄 Aki segít megy a zöld kéz.

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt..Most lesz 16 éves és nem igazán van ötletem, hogy mit vegyek neki.. :(

Ez nem abból fakad, hogy ne ismerném, hanem abból, hogy amiket szeretett volna, azt már kapott az elmúlt időben, illetve amit tudok, hogy jelenleg vágyik rá az plusz 20.000 ft-os kategória..

Motorozik és focizik is, ha ez segítség!

Bármilyen ötletet szívesen fogadok!

Köszönöm előre is!

16 L



2017. máj. 29. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Ebben mi sajnos nem igazán tudunk segíteni, mert nem ismerjük. Mondanám, hogy süss egy tortát, de ha utálja az édességeket akkor ez nem jó. Vehetnél neki egy motoros kulcstartót, de nem minden fiú szereti ezeket. Szóval hiába írunk bármit, az nem biztos hogy az lesz, amire ő számít.

Talán adj neki egy randit, egy napot, amikor azt csináltok amit ő szeretne.

2017. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Saját focilabdája is van?

Mert vehetnél neki egyet!

Férfi parfüm+valamilyen nagyon finom csoki egy szép kos focis szatyorba adva,nem jó?

Netán vegyél neki egy polót,ha tudod hányast hord,ami szerinted neki tetszik.

Amikor átadtad csókold meg. (Ha ezt még nem tetted meg,ez igazi ajándék lesz egy fiúnak) :D

Vagy keress rá googlén,hogy ,,fiúnak ajándékok'' és sok mindent kiad majd gondolom. :D

2017. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Utána olvasgattam, és ezt találtam :D nekem tetszen


egyedileg nyomatott póló, vagy fényképes bögre stb (tudjátok miket szeret, és lehet a kedvenceivel kapcsolatosan keresni hozzá képet stb)


nekem az egyik legemlékezetesebb szülinapi ajándékom (mondjuk akkor 18 lettem) egy mérföldkő volt, loptak valahonnan egyet(konkrétan:kiásták) aztán lemeszelték fehérre és feketével ráfestették a számot, meg felülre piros-fehér-zöld csíkozást körben, mint a határköveknél :-D mai napig kint áll a kertben, pedig 30 leszek tavasszal...


XD


Saját ötletek: egy cd-re kiirhatod esetleg a kedvenc zenéit, pár képet rolatok :)

2017. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Focis babzsák fotel?


[link]

2017. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Sztem legyen "az"

úgyis ingyen van és különleges alkalom..

2017. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
30%
Szerintem anállal vagy szopással.
2017. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt!

Jó ötleteket adtatok :)

Szereti a süteményeket nagyon..

És egy focilabda alakú tortát fogok neki sütni :) Az mellé kellene még valami..:)


Az utolsó kettőnek csak azt szeretném mondani, hogy nem szeretnénk még 16 évesen, így egy év után sem, mert még fiatalok vagyunk :)

2017. máj. 29. 21:02
 8/20 anonim ***** válasza:
4%
Az lehet hogy te nem szeretnéd de o egy unalmas szombati napon 4-5x játszik magaval, es az összes körmét letépethetnéd az sem érdekelné, ha jutna neki egy bőnyálas...
2017. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Mexx Ice touch man parfümnek nagyon jó az illata, jó a minősége és viszonylag nem drága, én mindig ezt veszem a páromnak.

[link]

2017. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

Huuu,hat ha nincs olyan meze,amin rajta van a neve,akkor csinaltass neki(szammal).

Parfum is jo otlet.

Vagy menjetek el moziba,vagy olyan helyre,amit szeret.De egy fenykepes ajandek is tok cuki.(parna,bogre,maci)

Vaaaagy,neki egy King feliratos,neked egy Queen telo tok *-*

Remelem segitettem:)

Es nagyon szerenses a baratod,h ilyen normalis,mai vilagban ritka gondolkodasu,tisztesseges lany van neki:)

2017. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!