Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egyedül töltöm a szülinapomat...

Egyedül töltöm a szülinapomat minden barátom külföldön él és a családomból most elegem van. Szeretném ezt a napot különlegessé tenni de nem tudom hogyan? Kreatív ötleteket nagyon megköszönöm.

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 00:00
 1/7 anonim válasza:
84%

Írj egy levelet magadhoz, amit 20 év múlva bontasz ki (vagy akármikor később), írd meg hogy mit gondolsz, hol leszel akkor az életben. Vagy egyszerűen csak írd le az eddigi tapasztalataid, hogy az évek alatt mikben változtál, hogyan szeretnél jobbá válni, ilyesmik.

Ha teheted, tölts időt a családoddal, menjetek el állatkertbe/moziba/sétálni és beszélgessetek. Nézzetek meg közösen gyerekkori képeket, videókat rólad :)

2017. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszlány.okon felkeresel egy hölgyet,aztán iszol valahol egy jó minőségű sört.Este a baráti társaságod megmaradt felével elmész valahova,ha van hordozható wifihotspot-od akkor telóról skypon ott lehet pár kinti haverod is.
2017. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Aludj holnap reggelig.

Szerintem olyant úgyse szoktál :D

2017. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi ezek jó ötletek!

#2 egy 15 éves lány vagyok szóval dobnám az ötleted.

2017. jún. 3. 13:21
 5/7 anonim válasza:

Mégis jól leszavazott mindenki na mindegy 😂 A megfogalmazásodból leszűrtem hogy fiatalabb lány lehetsz, nyugi a 15. meg még jópár szülinapom nekem sem telt a legizgalmasabban, de lesz ez még jobb is :)

18/L

2017. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 jókat írt, hozzá küldenék neked valamit. Isten éltessen sokáig boldogságban!

[link]

2017. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én biztosan bevásárolnék a kedvenc nasijaimból,rendelnék pizzát, kikölcsönöznék/letöltenék két jó filmet, bekuckolnám magam a szobában és ennék,innék :)


Vagy a másik,hogy elmennék az állomásra és a következő vonatra felszállnék ami jön, körbenéznék abban a városban, ennék ott egy fagyit és hazavonatoznék. A vonaton meginnék egy sört vagy bambit vagy valamit :)


Vagy egyszerűen elmennék shoppingolni, vennék magamnak 1-2 dolgot, a fagyit itt is beiktatnám, és lehet hogy skypolnék este a barátnőimmel :)

2017. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!