Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ajándék ötletek 34 éves nőnek?

Ajándék ötletek 34 éves nőnek?

Figyelt kérdés

A sógornőm szülinapja lesz és általában nem okoz gondot az ajándékozás, de neki nem tudok semmi jót kitalálni.

Az édességből mindig változtatja, hogy mit szeret és ha nem azt adod, akkor külön meg is sértődik, szóval az nem jó.

Olvasni nem szeret, a könyvet nem tartja jó ajándéknak.

A pipere cuccait az avonból rendeli, szóval nem jó a vásárlási utalvány.

Ruhát nem tudnék nélküle venni.

Telefon tokban, táskában, tárcában hetekig válogat és végül annak sem örül, amit magának választ.

Magazinokat nem olvas, szóval az előfizetés sem jó.

A telefonján netezik sokat, de ahhoz nem tudok mit adni. TVzni szokott, sportokat is szeret nézni, egészségügyben dolgozik, szingli.

Edényeket meg ilyesmit nem szeretnék, mert személytelen.


Van valami ötlet, amire még nem gondoltam?


2017. jún. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Pénz borítékban. Csak vigyázz, hogy milyen a boríték színe, nehogy olyan színű legyen, ami nem tetszik neki :)

Én is 34 leszek, de én azt kérném ajándékba, hogy lőjenek főbe, ha ilyen válogatós hülye pi.... lennék.

2017. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dzseri válasza:
de miért neked kell kitalálnod? miért nem a testvére, férjed/feleséged gondolkodik ezen?
2017. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

"egészségügyben dolgozik, szingli."


Egy nagyfarkú négernek biztos örülne. Arra biztos nem vágna pofákat.


Amúgy ha ilyen sértődős, akkor a helyedben úgy gondolnám, hogy vegyen neki ajándékot Hitler.


(Az egész ilyen ajándékozósdi egy nagy marhaság egyébként, mindenki saját maga tudja, hogy neki mi a jó, és azt szépen megveszi magának.)

2017. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pároddal közösen kéne neki valamit adni. ő csak tudja minek örülne a jóassszony. különben ha szeret tvzni, akkor pl. fizessetek elő egy internetoldalra, ahol lehet filmeket, sorozatokat, meccseket nézni, vegyetek 10 méter DVB-T vagy HDmi kábelt, és mutassátok meg neki hogyan kell a számítógépet rákötni a tv-re és voilá - már is azt néz amit akar, és amikor akar.


Kül a többinek is igaza van, egy 25 éves úriembernek biztos örülne, de én most épp külföldön vagyok.

2017. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Színházjegy, szabadtéri színpadra vagy az Operába.

Sétarepülés vagy egyéb élményajándék.

Vacsorameghívás egy igen jó helyre.

Különleges gasztro-csomag, pl. a Culinarisban remek ajándékkosarak vannak.

2017. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy pisztolyt, megtöltve.
2017. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!