Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit kértetek 18. szülinapot...

SirMoook kérdése:

Ti mit kértetek 18. szülinapotokra?

Figyelt kérdés

Kéne egy kis ötletbőrze...

Kisebb ajándékokra gondolok elsősorban. Nincs igazából túl sok ötletem, ami eddig a legjobbnak minősült, hogy életemben először kipróbáljak valamilyen kaját velük (én steakre gondoltam, mert apu nagyon szereti) és csapassunk együtt egy családi éttermezést.

Valami olyat keresek, ami kicsit nekik is ajándék, hiszen nekik köszönhetem, hogy most itt vagyok.



2017. júl. 3. 19:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A nővérem dinnyét kért. Minden mennyiségben. Az a szomorú hogy nem kaptam belőle. Boldog Szülinapot! :)
2017. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nahát, erre nem számítottam, aranyos ötlet :D köszönöm szépen, így előre is :)
2017. júl. 3. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Én pénzt kértem. Az a legpraktikusabb, vehetsz belőle dinnyét, ha felétek ez hiánycikk(nálunk így a 21. században nem az), meg meg is hívhatod a családot étterembe steaket enni, ha felétek ez kuriózum(nálunk így a 21. században nem az).


De egyébként miért mi mondjuk meg, hogy te mit kérj? Ha tízből nyolc ember azt írná, hogy vibrátort kapott, akkor te is azt kérsz majd vagy mi? Gondold végig, hogy mire van szükséged, mi érdekelne, és azt kérj. De ha nincs ötleted, mondom, kérj pénzt, aztán majd ha később kell valami, megveheted. Vágod, praktikus.

2017. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3-mas

Igen én is gondoltam rá, hogy kérek pénzt, mert vágom, hogy praktikus, de mivel ennél szentimentálisabb vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy valami egyedibbet kérek mint pénzt. (Mert azt, ha fontos dologra kell, meg tudom keresni magamnak, vagy oda tudják adni.) Amúgy sajnálom, hogy leálltam vitatkozni egy ilyen 21. sz-i létformával.

2017. júl. 4. 06:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se kértem.
2017. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát sajnálod vagy, nem, kedves időutazó barátom, már elkezdted. Nos, értem, hogy különlegességet szeretnél, de azért ha a 18. születésnapod előtt nem jut eszedbe semmi olyan, amit megfelelőnek érzel, akkor inkább kérj pénzt. Ugyanis az magában hordozza a különlegesség potenciálját, hisz később, ha már lesz ihleted, akár egy átlagos napból is hirtelen különlegeset csaphatsz, és az lehet, hogy emlékezetesebb lesz, mint a 18. születésnapod. A spontánságban van valami, ami szerintem sosem lesz meg egy előre eltervezett születésnapi buliban... mivel szentimentalistának véled magad, talán megérted ezt.
2017. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nos, ha ezt így írod, akkor igazat kell adnom Neked Köszönöm a tippet, és elnézést a köteketésért :)
2017. júl. 4. 14:15
 8/11 anonim válasza:
Én sampon, hajbalzsam, tusfürdőt szoktam kérni, hisz az mindig hasznos :D amúgy viszont nem szoktam, mert ha szükségem van valamire akkor a gétköznapokban is megkapom tőlük :)
2017. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, valóban nem fejtettem ki eléggé a dolgot... és tulajdonképpen még most is egyre csak egy kérdés jár a fejemben: ha különlegességet szeretnél, mi a jó, három hetes, penészes, édesítőszerrel és mesterségesízfokozákkal kotyvasztott, kutyarágta születésnapi tortáért lelkesedtél egy... dinnyéért?
2017. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én semmit nem kértem.
2017. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!