Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gáz ha nem tartom a 18....

Gáz ha nem tartom a 18. szülinapom?

Figyelt kérdés

Már évek óta nem tartom a szülinapom és a 18.-at sem szeretném.Az osztályban mindenki nagy bulit csinál,de én nem szeretnék.

Nem vagyok az a bulizós fajta.Meg barátaim sincsenek úgyhogy..

Születésnapomkor család összejön tortára és ennyi.



2017. júl. 5. 15:33
 1/6 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem az.

Nem kell minden 18 évesenek sablonszerűen alkoholistává válnia.

2017. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én sem ünneplem, magamtól még elfelejteni is képes lennék, ha a haverok nem találnának ki mindig valamit.
2017. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem gáz nekem a 18.születésnapomat itthon meg ünnepeltük családi körben plusz az auto klubbos családommal mentünk grillezni azt annyi nem volt itt buli
2017. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem gáz, de hidd el attól hogy megtartod nem lesz bajod, hiába hogy nen vagy bulizos...;) nem hiszem el hogy nincs egy barátod sem..:/ csak van valaki.. Vagy egy kb veled egykoru rokonnal, tesoval elmenni egy discoba azert csak nem rossz. Azert megis csak most lettel "felnott." legalabb is innentol neznek annak a tarsadalomban. En mondjuk ha 18 leszek en olyan bulit fogok csinalni, es olyanra iszom magam... Hogy hire megy a nagyvilagban.xd
2017. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én sem tartottam meg, mert nagyfiúnak képzeltem magam és cikinek tartottam a szülinapi zsúrokat. Meg nem akartam, hogy rám költsenek, velem foglalkozzanak. Nem vesztettem semmit.. nem csak a születésnapi alkalom az egyetlen esély, hogy meglepjük a másikat.
2017. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem. Én nem csak a 18. Szüli napot, hanem egyiket se tartottam meg, és nem is fogom.
2017. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!