Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most leszek 13 éves és lány...

Most leszek 13 éves és lány vagyok. Mit kérjek születésnapomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom , hogy mit kérjek. Igazából, élményeket szerettem volna kérni, ( pl.vidámpark,külföldre utazás.) de ugye a vidámpark már bezárt Budapesten, máshol pedig nem igazán tudok vidámparkot. Külföldre pedig nem tudnak elvinni a szüleim mert sok dolguk van nyáron is. Azért mégis csak a szülinapom , tehát akkor valamit mát csak szeretnék kérni. Valami ötlet valakitől? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 9. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Bankkártya 1 millió forinttal, látom nálatok nem gond.
2017. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Az élmény jó ötlet. Kalandpark, evezés, aquapark, de akár egy koncert vagy egy színházi előadás is jó lehet. Ha Sopron közelében laktok, érdemes megfontolni az ausztriai Family Parkot. Nagyon közel van a határhoz.
2017. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Bécsben van "vidámpark", egy kirándulás keretében is lehet

[link]

2017. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mit szeretnél pontosan? Menjetek el az Aquaworldbe, állati jó hely. De ha a színházat szereted, az is jó.
2017. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Kérj egy kutyát vagy macskát, ha még nincs. Esetleg egy új telefon vagy táblagép is számításba jöhet.

Ha mindenképpen valahová el akarsz menni akkor ajánlom az Állatkertet Budapesten vagy Tropicáriumot. Ha lány létedre szereted autókat kérheted, hogy vigyenek el a Hungaroringre bár az július 28-30.-án lesz csak. Ezek jutottak így elsőre eszembe.

2017. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért csak találtok valami kirándulási lehetőséget ahova elvitethetnéd magad. sok aqua park van, élmény park, állatkertek sok helyen. Én leülnék és beszélnék a szüleiddel hogy nyáron hány nap szabadságot tudnának kivenni mert akkor ha nem is mentek nyaralni, de minden napra találhatnátok ki valami programot és maximum utólagos szülinapi ajándék lesz.
2017. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

-Ausztriába van a Family Park (azt hiszem ez a neve). Közel van a határhoz és egy nagyon jó hely (óriási területen). Este már itthon is aludhattok.

-Próbáld ki a wakeboardozást, SUPozást, evezést. Ezek is jó, aktív, fél-egy napos programok.

-Állatkert, Aquapark, Hévíz, Balaton, Velencei-tó, Gyömrői-tó

-esetleg természeti helyek, pl.:Egerszalók

-valamelyik vár~esetleg gyalog és nem autóval megközelíteni

-kaja valamilyen helyen ahol kinézted

-könyv

-ruhák

-parfüm, illatszer, kozmetikum

-Itt még szétnézhetsz:

[link]

2017. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Menjetek el étterembe,moziba,vásárolgatni.

Kérj a szüleidtől pénzt.

Vagy menjetek a tropicariumba,csodapalotájába,színházba,kalandparkba,szoba kijutós helyre vagy a LEGESLEGJOBB a horror háza :DD


Én még nem voltam a kalandparkba sem horror házba meg kijutós szobába pedig annyira szeretnék! :--|


És ami plusszba a legjobb,h Bp-n van horror háza és a szülinaposnak ingyenes :DDD

14/l

2017. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%
Nem szokás kérni.. Az a szokás hogy meglepnek !! És tudod mi a legjobb ajándék az hogy vannak szuleid.. Ennel jobb nem is kell!! 17/L
2017. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még lehet nem látod, de ha nem tudod, hogy "mit kérj", akkor az azt jelenti, hogy mindened megvan, amire szükséged van. Ha valamire TÉNYLEGESEN szükséged van, vagy nagyon szeretnéd, és nem fogod 2 nap után félre dobni, miután megkaptad, akkor azon nem kell gondolkozni, illetve ezt általában a szülők is látják. Ha nincs konkrét dologra szükséged, vagy nem néztél ki konkrétan valamit, akkor ne kérj semmit. Persze az más kérdés, ha a szüleid kérdezik, hogy mit szeretnél, mert nekik sincs ötletük. Ezzel nincs baj (még mielőtt valaki kiforgatná), mert ha amúgy tényleg minden megvan, akkor a szülőnek is lehet fejtörés az ajándékozás, hiába jó a szülő-gyerek viszony.

Szóval, ha nem tudod, vagy konkrétan nincs szükséged semmire, nem néztél ki semmit (új ruha, cipő, új telefon, stb, nem tudom mik az anyagi lehetőségeitek), akkor ne kérj semmit, max egy tortát, meg, hogy üljetek le mellé, egyétek meg nyugodtan, jó hangulaban, kötetlenül beszélgetve, aztán jónapot. Nincs ebbe semmi rossz.

2017. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!