Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Szerintetek ez jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom most lesz 18 éves. Meg akarom lépni valami nagyon nagy ajándékkal mivel még is csak most lesz nagykorú egyszer van egy életbe 18. Születésnap .

Sokáig gondolkodtam rajta hogy mi lenne erre az alkalomra a tökéletes ajándék aztán eszembe jutott egy remek ötlet bar nem olcsó ötlet de nekem még ér enyit sőt még többet is .

Úgye mindenkinek van valamilyen hobbija vagy szenvedélye és hát mi lehetne jobb ajándék mint sem teljesíteni ezt a szenvedélyt.

Legjobb barátom legnagyobb szenvedélye a sport autók minden féle sportkocsit imád mivel nem áll olyan jól anyagilag így nem tud élni a szenvedélyének

Nekem az a remek ötletem támadt hogy be áldozom az egyetemre félre tét pénzem amit szüleim születésem óta gyüjtenek mivel eszem ágában sincs egyetemre menni.Egy kisebb összeg össze gyült a 19 év alatt pontosabban 5 millió forint .

Utána néztem mindenek és benne lenne az említett összegben.

Kedvenc Sportkocsi márkája a Lamborghini egyszer említette hogy mindent meg tenne azért hogy csak egy hétre ővé legyen egy ilyen kocsi arra gondoltam hogy bérelnék neki egyet egy bá nem egy hétre csak három napra.Tudom hogy kell rá kaukcio ami összesen 2 millió és a bérlése díj pedig 330 ezer / nap de mint említettem minden mépzt meg ér.

Szerintetek ez tökéletes ajándék ?Ti örülnének neki ?



#születésnap #legjobb barát #tökéletes ajándék
2017. júl. 12. 22:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is ilyen legjobb barátot akarok..😍😭
2017. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy felejthetetlen ajándék lenne, és nagyon jó barát vagy, hogy ezt megtennéd kérdés nélkül neki.

Viszont, ha nem is mész egyetemre, 5 milka rohadt sok pénz. Abból már szinte egy új kicsit, de majdhogynem egy kisebb házat tudnál venni rajta.

Megéri neked, hogy az életben való elinduláshoz szükséges pénzt egy hóbort miatt elszórod?

Mert ez a pénz bizony még jól jöhet ha külön költözöl otthonról és a saját lábadon akarsz állni majd. A kezdés nagyon nehéz ám, főleg, ha egyszercsak munka nélkül maradsz..

Vagy ha nem számít neked a pénz, mert van dögivel, csak rajta.

2017. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%

Huh,nagyon jó barát vagy!Szerintem ez még a tökéletesném is jobb ajándék lenne!

Ugye 990.000 lenne a végösszeg(mert a kaukciót ugye visszakapod),szóval nem kis pénz,de ha neked megéri,akkor hajrá!

Ha már itt tartunk,lehetnél az én legjobb barátom,jó ember vagyok...!😂

2017. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha a szuleid nem fognak haragudni es tenyleg megtehetosek vagytok, akkor csinald. Bar, en szerintem sajnalnam ezt az 5 milliot egy par napos elmenyert. :/

Annyi mindenre fel tudnad hasznalni... Es ha tenyleg a legjobb baratod, akkor egy sokkal kisebb ajandeknak is biztos nagyon orulne, nem kell a felretett penzed egy reszet emiatt elkolteni :) En a helyeben eleg kellemetlenul ereznem magam, es lehet nem is fogadnam el, inkabb ravennelek, hogy vitesd vissza.

2017. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülnék az élménynek , ugyanakkor szomorú lennék, hogy ennyi pénzt elpazarol rám. Félre lehetne tenni azt a pénzt, nem tudni, mikor jöhetne jól; akár te gyerekednek félre tenni, esetleg nehezebb időkre. Nem kéne ennyi pénzt beáldozni. Mo-n nem milliomosok élnek. Szóval én efelől csalódott lennék; hogy ennyi pénzt elszórtál rám 3 napért. De ugyanakkor nagyon örülnék, de ez így kb valamilyen szinten hasztalan költekezés.
2017. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én kapnék ilyen ajándékot, amit tudom, hogy sohase engedhetnék meg magamnak, eléggé kellemetlenül érezném magam. Hiszen ezzel azt sugallod felém, hogy "tudom, hogy te ezt nem engedheted meg magadnak, de mivel én gazdag vagyok, simán kifizetem ezt az összeget gond nélkül"..

Igazából az orra alá dörgölöd, hogy milyen élményben nem lesz része többet soha az életben.

A barátságot nem az efajta költekezésben mérik, hanem a legapróbb dolgok miatt lesz egy-egy barátság igazi.

Amúgy meg nem nagy szám az a 18. életév. Mindenki olyan nagy mérföldkőnek hiszi, holott az égegyadta világon semmin sem változtat. Nem lesz az ember bölcsebb, felnőttesebb, átgondoltabb, semmi sem lesz különb ezután. Nem is értem, minek ilyen nagy dobra verni.

Ennyi erővel minden születésnapot meg lehetne ünnepelni, hiszen az ember egyszer 15 éves, 22 éves, 30 éves, 50 éves...

2017. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!