Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Hogyan lephetjük meg ebben a helyzetben szülinapján?

Barátomat szülinapjára meglepiből koncertre viszem. Sokat rágta a fülem, hogy menjek el vele de en eroskodtem, hogy az szar en nem akarok, de kozben mar megvettem ugye. Egy haverjával összebeszéltem, hogy mondja azt ő "elviszi szülinapja alkalmából", de nem tudom hogyan lehet csattanósan kivonni a képből a havert. Arra gondoltunk, hogy lemondja de ez tenyleg fontos neki es nagyon megharagudna szerintem. Valami jobb ötletre lenne szükségem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, meglepetés, koncert, szövetkezés

07-15 23:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Az a haver adja oda az egyik jegyet es mondja azt hogy bent talalkoznak es nem a haver megy el a talalkozo pontra a koncert helyszinen hanem te! Szerintem nagyon meglepodne es orulne Neked hogy megis elmesz vele...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 07-16 02:32 Privát üzenet
Útközben küldje be barátodat a haverja egy üzletbe rágóért, cigiért vagy akármiért, és mire kijön, addigra már te várod nem a haverja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 07-16 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon jó ötletek!! :)

# 3/4Időpont 07-17 00:58 Privát üzenet
Jól értem, hogy az lesz a szülinapi ajándék, hogy elmész vele egy koncertre, amire ő hívott, de te leszaroztad és kivontad magad? Hát... kreatív.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 07-18 09:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hova vigyem a legjobb barátnőm a 14. szülinapján?
Szerintetek mit adjak vagy mit csináljak az edzőm szülinapján?
Más is volt már boldogtalan a szülinapján és érezte magát egyedül?
11 éves vagyok fiú. Szerintetek mivel lepjem meg anyukámat szülinapján? 😃😃😃😃😃
Mivel kedveskedjek a barátomnak a 18. szülinapján?
Szokás születésnapot ünnepelni+ az ünnepeltet köszönteni a szülinapja előtti estén? Vagy csak a szülinapján?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu