Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb barátnőmnek szeretné...

A legjobb barátnőmnek szeretnék szülinapi buli szervezni?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésen.Hol szokas ezeket a bulikat rendezni nállam vagy nalla vagy hol, találjak ki élőre programokat, ha ti szerveztetek már ilyen bulit irjatok milyen volt? 14/L

2017. júl. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne nála tartsátok meg, mert akkor nem lesz meglepetés buli. Találj ki valami tematikát, és úgy rendezd meg. (spanyol táncosok, mexikói fiesta, magyarság, tündérek és koboldok...)Ha az idő engedi menjetek ki a természetbe, és csináljatok ott egy nagy bulit. A meghívottak mindegyike vigyen kaját, a kiválasztott tematika szerintit, és üdítőt. Előtte díszítsd fel a fákat, és a buli helyszínét. Ehhez kérhetsz felnőtt segítséget is. Amíg oda nem értek, valaki maradjon ott vigyázni a dolgokra. Használjatok műanyag tányért, poharat, és evőeszközt.
2017. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szántok rá? Én kisvárosban élek és fillérekért kibérelhettük a helyi bowlingklubot 3 órára.

Egyébként szervezhetitek nálatok is, de nála is. Az a lényeg, hogy el kell csalnia őt valakinek, amíg a vendégsereg berendezkedik.

2017. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ink hagyd.
2017. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te és az ő szüleivel kell ezt megbeszélnetek. Nekem 19. szülinapomra szervezett a barátnőm meglepetés bulit. A barátnőm megbeszélte a szüleivel, hogy ez lenne az ötlete, ők rábólintottak, és megkeresték az én szüleimet, hogy mit szólnak hozzá. (úgy hogy én közben az egészről semmit sem tudtam) Barátnőméknél volt a buli, de szüleim vittek üdítőket, sütiket (szintén a tudtom nélkül). Én azt hittem csak be fogunk ülni valahova iszogatni, és utána barátnőmnél alszok, ezért mentem hozzájuk először lerakni a cuccaim, de akkor már ott várt engem mindenki. Előugrottak az ágy mögül, mint az amerikai filmekben :D Legjobb szülinapom volt.


Lényeg: szülőkkel kell beszélni, nem ciki, nekem 19. szülinapom volt, nyilván már italozással, mindennel mégis meg lehetett/kellett szülőkkel beszélni.

2017. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!