Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fogalmam nincs miként ünnepelj...

Fogalmam nincs miként ünnepeljem meg a 18. születésnapomat, van akinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés

Sajnos a legjobb barátnőm (és szinte mondhatni hogy az egyetlen lány, akivel szívesen töltöm az időmet) külföldön van az édes anyukájánál. A barátom pedig nagy valószínűséggel dolgozni fog, Ahogy anyukám is (apukám már nincs). Mivel itt lakunk egy faluba, távol mindentől, elég csekélyek a lehetőségek, viszont nem szeretnék egesznap egyedül ülni itthon.

Augusztus 3-án lesz egyébként a születésnapom. ( ha valakinek nem esett le volna, megjegyezném, hogy lány vagyok :D )



2017. júl. 18. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, most nézem hogy kicsit elnéztem a kategóriát :D 😂😂😂 elnézést!
2017. júl. 18. 09:46
 2/5 anonim válasza:
68%
Rúgjál be mint állat.
2017. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozd meg magad valami "kellemes" dologgal.

-Menj el masszázsra

-moziba (ha nincs rá lehetőség nézz meg 1-2 filmet otthon)

-forró fürdő a kádban borral, gyertyákkal, valami kis nyugodt zene mellé

-olvass könyvet

Vagy bármi, ami számodra jó élményt nyújt... Nekem például az edzés, szülinapomon is simán kimennék futni egy pár kört, és utána kondi.

Isten éltessen előre is!

2017. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, utolsó válaszoló!
2017. júl. 18. 14:25
 5/5 séllei lászló válasza:

Ötletem sincs :D

Amúgy Boldog szülinapot :D

2017. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!