Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tippeket szeretnék kérni! A...

Tippeket szeretnék kérni! A párom nagyija 80 éves lesz és sajnos tippünk sincs mit adjunk neki! Mindene meg van és amit kapott is eddig azt nem is használja inkább szekrénybe elrakja!?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vigyétek el egy étterembe és közösen ünnepéljétek meg a szülcsinapját egy csokor virággal és egy kisebb tortával .Mi anyunknak ezt tettük, nagy volt a meglepetése mikor kiderült hogy nem vendégségbe megyünk hanem...úgy meghatódott még pityergett is :) sztem többet ér számukra mint a kitudjahányadik ajándék:)ami aztán úgyis a sötét szekrény mélyére kerül:)

2017. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért rakja a kapott dolgokat a szekrénybe, mert nem érződik belőlük a szeretet!

cecily válaszában javasolt teljesen jó!

Elővenni később a kapottat nem tudja a nagyi, de visszaemlékezie mindig jó lesz!

2017. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy szeret étterembe menni. Inkább otthon jöjjön össze a család és ott lepjétek meg egy ebéddel/vacsorával.


Nekem a 80-ik születésnapomra készítettek egy Családfát, rajta a gyerekeim, vejeim, menyeim, unokáim, unokavejeim dédunokáim nevével, bekeretezve. Azóta is fent van a falon.

2017. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam az éttermet mert az is egy "változás" az életében a megszokottól eltérő.Otthon bármikor lehet. Sztem különlegesebb ha kimozdul a nagy napon! :)
2017. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeret étterembe járni! Még azt sem hagyja hogy más főzön helyette vagy legalább elmosogason!
2017. júl. 25. 08:13
 6/6 anonim válasza:
Nem vagyok nagyon jó ilyesmiben, de esetleg egy meleg gyógyfürdő? Amikor megyek ilyen aqua parkokba, ott rengeteg idős ázik a meleg vizű termálvízben.
2017. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!