Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek gáz ez szülinapra?

Szerintetek gáz ez szülinapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz ha a pasimnak szülinapjára egy olyan párnát adok aminek az elején egy rólunk készült kép van? Meg egy plüsst ami minket jelképez

2017. júl. 25. 00:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén??

Ez egy porfogó, ciki ajándék, ami azt jelképezi, hogy "fingom nincs mit vegyek vagy adjak neki".

Még nekem is ciki lenne ha nőként ilyen ajándékot kapnék, pedig romantikus vagyok.

2017. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Embere válogatja. A párna szerintem eszméletlenül ötlettelen, borzalmas giccs. Pedig a párnákat gyűjtöm, de az ilyet el nem viselném a szobámban.

Úgy képzelem, a normális fickók zöme utálja az ilyesmit, ahogy sok nő is. Persze nem vagyunk egyformák s a rózsaszín köd is sokat segíthet.


Egy plüssnek viszont örülnék (már amelyiknek, abból is van szörnyű)), persze van, aki annál felnőttebb.

Ha már ajándék, nem árt, ha személyre szabott. Vagy valami praktikus, ha nagyon el vagyunk veszve.

2017. júl. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt nőként is annyira elcsépeltnek és semmilyennek tartom. 12-14 évesen örültem volna ilyennek. De később már csak porfogónak gondoltam az ilyen tárgyakat.
2017. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok? A plüss szerintem nagyon gyerekes, a párna meg tipikus "nincs ötletem mit adjak" ajándék.
2017. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Egy pasinak ez borzalmas. Kérdés, hogy mennyi idős. Készíts neki inkább valami gyertyafényes vacsit.
2017. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

kort nem írtál!

de én is azt gondolom egy pasi nem ilyen ajándékra vágyik.és plüss?? csak ha 10 alatti a pasid..

2017. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
29%
Szerintem tök jó, de a "saját kép" helyett a kedvenc játékát, zenekarát, sportolóját tenném...
2017. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerintem is fura de sokan mondták hogy ez jó. Nincs nagyon ötletem de együtt elmegyünk valahova aztán csinálok neki sütit meg gyertyafényes vacsit szerintem. De otthon lesz a családom és az úgy olyan fura nem? Az ilyen kettesben az igazi.
2017. júl. 25. 19:55
 9/31 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ez igaz, ha ott a család, kínosabb, de ehhez az egészhez nagyjából tudni kellene az életkorotokat meg hogy mióta vagytok együtt, és mennyit tudsz rászánni anyagilag.
2017. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok ő meg 18 és 3 hónapja vagyunk együtt :)
2017. júl. 25. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!