Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van itt valaki aki Halottak...

Van itt valaki aki Halottak napján, vagy bolondok napján, vagy egyéb "nem túl szerencsés" napon született? Zavart valaha?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2001 szeptember 11-én születtem :( Páran elsütötték már, hogy "a baj nem jár egyedül" és várták a hatást, hogy mekkorát poénkodtak, pedig qrva ízléstelen poén szerintem. Nekik meg is mondtam, hogy szerintem hanyagolják ezt a viccet. Ügyintézéskor gyakran feltűnik az ügyintézőknek az egybeesés, de semmilyen kommentet nem fűznek hozzá. Általában annyi az egész, hogy nagyon könnyen megjegyzik a szülinapomat az emberek.
2017. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keresztapam Halottak napjan szuletett. Nem tudom mennyire zavarja ot, de valamennyire biztos, mert a szulinapibulit mindig par nappal arrebb rakja. Meg is ertem igazabol.
2017. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én november 2-án születtem..
2017. júl. 28. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
November 2, Halottak Napja. Még csak 17 éves vagyok, nem volt eddig hátrányom belőle (max amikor nyelvvizsgán kaptam erről egy plusz kérdést), remélem nem is lesz.
2017. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm február 29.-i 😀😀 kicsi korában bántotta, hogy neki lényegében 4 évente van csak igazi születésnapja, de ma már sokat viccelődik vele.

Viszont unokatestvérem szintén szeptember 11-én született (igaz, nem 2001-ben) és Amerikában él. Elég kínosan érzi magát miatta minden évben odakint.

2017. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én és az ikertestvérem november 2-án születtünk, a férjem szeptember 11-én. Szerintem nincs ezzel semmi gond, inkább vicces. Így a halottak napja számunkra az öröm napja is. Megünnepeljük a szülinapokat minden évben, aztán előtte vagy utána megemlékezünk a halottainkról is.
2017. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szilveszterkor születtem...

Csak azért zavaró, mert minden sportban a korosztályomban én vagyok a legfiatalabb, így alapvető hátrányból indulok. Na meg ünnepelni nem lehet este, mert akkor nem érnek rá az emberek.

2017. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én oktober 31.en szulettem neha szoktak mondani uhh majdnem halottak napja de engem nem zavar
2017. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeptember 11-én születtem. Nem zavar:)
2017. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Péntek 13. ér? :)

Az elso valaszolohoz kepest mondjuk snassz...

2017. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!